Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 01.05.2020

Kemal Doğulu'dan evde saç kırıkları almanın ipuçları! Uygulamalı şekilde anlattı

Doya Doya Moda jürisinden Kemal Doğulu, koronavirüs nedeniyle kuaförlerin kapalı olması ve kadınların evden çıkamaması nedeniyle, saçlara nasıl ufak müdahaleler yapılabileceğine dair ipuçları verdi. Evde saç kırıkları nasıl alınır? Evde nasıl saç kesilir? sorusunun yanıtnı uygulamalı olarak anlatan Kemal Doğulu, Sündüz Durmaz'ın saçlarının ucundaki kırıkları kesti.Doya Doya Moda haftanın finalinde Kemal Doğulu, kadınlara saç kırıklarının nasıl kesileceğine dair uygulamalı ipuçları paylaştı. Saç uçlarında kırıklar oluşan Sündüz üzerinde uygulamalı saç kesimi yapan Kemal Doğulu, cep telefonundan Uğurkan Erez ile de görüntülü görüşme gerçekleştirdi. 

Yarışmacılarla ve jüri üyeleriyle hasret gideren Uğurkan Erez, Sündüz'ün kıyafetlerini de eleştirmeyi ve değerlendirmeyi ihmal etmedi. İşte Doya Doya Moda haftanın finalinde yaşananlar...

HANZADE'NİN DE SAÇLARINI KESTİ

Kemal Doğulu ayrıca yarışmacılardan Hanzade Nuh'un da saçlarına 'katlı kesim' tekniği uyguladı. 'Dünyanın en basit hareketi' diyerek uygulamalı şekilde ne yapılacağını gösteren Kemal Doğulu'nun saç kesim anları pürdikkat izlendi.