Yayınlanma Tarihi: 04.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 04.05.2020

Kemal Doğulu ile Gülşah Saraçoğlu affetmedi: Erkek gibi giyinmişsin, burada şansa kalmışsın

Doya Doya Moda yarışmasının yeni yarışmacı Mezküre Uçar'ın dahil olduğu yeni bölümde, Hanzade, giydiği kıyafetler sonucu oluşturduğu kombinle eleştirilerin odak noktası haline geldi. Kemal Doğulu, haftanın ilk gününde Sokak Şıklığı konseptinde giyinen yarışmacıya sert ifadeler kullandı.Kemal Doğulu, Hanzade'nin erkek gibi giyindiğini söylerken, Gülşah Saraçoğlu da "Bir pijama bir tişört çıkmışsın bu bir sokak şıklığı değil, ucu çok açık bir şey, bunu bir erkek giyseydi olabilrdi ancak üzülerek söylüyorum ki, sen burada şansa kaldın." dedi ve Özde Karacan ile karşılaştırdı. Seray Sever, "Belki farklı şekilde kombinleseydi kabul edilebilrdi" derken Kemal Doğulu da bu duruma şiddetle karşı çıktı.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda 1 Mayıs 2020 tarihli son bölümünde haftanın birincisi ve elenen ismi belli oldu. Doya Doya Moda'da en düşük puanı alan yarışmacı kim oldu? Tüm hafta boyunca en az puanı toplayarak rakiplerinden daha az başarılı olan ismi jüri açıkladı. Doya Doya Moda'da bu haftanın elenen ismi Zenan Karataş oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Emel Başkan oldu. Emel altın kolyenin de sahibi olan isim oldu.