Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 22.05.2020

Işıltılı kıyafet giyen Emel Başkan'a Gülşah Saraçoğlu'ndan 'Uzay Yolundasın' benzetmesi

Doya Doya Moda'nın son bölümünde haftanın final heyecanı vardı. Yarışmacılardan Emel Başkan, ışıltılı kıyafetiyle jürinin ağır eleştirisine maruz kaldı. Jürinin, Emel Başkan ile ilgili ortak düşüncesi, bugünkü kombinin ona uygun olmadığıydı. İşte o anlar...Doya Doya Moda'da haftanın final heyecanı yaşandı. Podyuma çıkan Emel Başkan'a ilk eleştiri Kemal Doğulu'dan geldi. Emel'e, 'Senin üst bedenin sıkıntılı, o yüzde bu kıyafet sana uygun değil' ifadelerini kullanırken benzer yorumlar da Gülşah Saraçoğlu'ndan geldi. 

Uzay yolundasın diyen Gülşah Saraçoğlu, çok klas gitmen gerekiyordu, omuzlarına bulaşık süngeri mi koydun?" yorumunda bulunarak eleştirisini dile getirdi. "Kendini beğenmiş olmana şaşırıyorum. Şıklık anlayışıma göre böyle bir şey giyemez bir kadın" diyen Saraçoğlu, "Elbiseni hiç beğenmedim" sözlerini kullandı.

Seray Sever ise kıyafet nedeniyle Emel Başkan'ın, saklaması gereken bölgelerinin daha da belirgin hale geldiğinin ve bunun kötü durduğunu söyledi. Emel'in saçını be makyajını beğenen Seray Sever, kıyafetin uygun olmadığını söyledi.