Yayınlanma Tarihi: 26.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 26.05.2020

Emel Başkan 'İlk defa giyiyorum' deyince görüntüler tek tek ekrana getirildi

Doya Doya Moda'da haftanın ikinci gününde yarışmacılardan Emel Başkan'ın kombini, jüriden ağır eleştiri aldı. Günün konsepti olarak, 'Yarışmacılardan birinin evine bayram ziyaretine gidiyormuşçasına' hazırlanılması beklenirken, Emel geçer not alamadı. Kemal Doğulu, Emel'i üzerindeki fileye takılırken, yarışmacıya sürekli benzer tarzlarda podyuma geldiğini söyledi. Emel, 'ilk defa giyiyorum' deyince de görüntüler tek tek ekrana getirildi.Doya Doya Moda jüri üyesi Seray Sever ise, Emel Başkan'a 'Kendini tekrar ettiğini düşünüyorum. Bayram ziyaretine gidiyormuş gibi değilsin' dedi. 

Kemal Doğulu'nun yorumları ise şu şekilde: 

Büyük finale haftalar kaldı. Artık bir numara bekliyoruz, o numaraya ulaşamıyoruz.  Bu tekrarın tekrarının tekrarı. Her türlü, envai çeşit file giydin. En az 5 tane var aklımda. Filesiz çıktığın gün yok. Yakşıyor dedik, seni kamufle ediyor dedik. Giyiyorsun. Geçen hafta siyah file vardı üstünde yine. Hadi diyelim fileyi giydin. Bembeyaz giymişsin, makyajın çok güzel bebek gibisin ama maalesef kombinin bebeklikten çok uzak. 

Jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu'ndan ise benzer yorumlar vardı. Emel Başkan'a 'Makyajın dışında hiçbir şey güzel değil' diyen Saraçoğlu, ' Aynı şeyleri tekrarlamak da istemiyorum. Sadece beyaz diye birbirine uydurmaya çalışmışsın. Üstündeki de kötü bir file. Spor ayakkabıların çiğ beyaz. Bu kadar' ifadelerini kullandı.