Yayınlanma Tarihi: 26.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 26.06.2020

Eleme sırasında ilginç anların yaşandığı Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu

Doya Doya Moda'da sezon finalinden önceki son günde haftanın birincisi belli oldu. Doya Doya Moda'da kim elendi sorusunun merak edildiği günde ise ilginç bir sürpriz yaşandı. TV8 ekranlarına izleyiciyle buluşan ve büyük beden 7 yarışmacının şıklık yarışına girdiği Doya Doya Moda'da bir hafta daha geride kaldı. Önümüzdeki hafta sezon finali gerçekleştirilecek olan Doya Doya Moda'da, 26 haziran tarihli son bölümde kimin birinci olacağı kimin eleneceği merak ediliyordu. Haftanın final günü önce puan sıralamasında ilk ikideki yarışmacılar Su Baher ve Hanzade Nuh olurken, sıralamadaki son 2 isim ise Emel Başkan ile Gamze'ydi. Peki bu dört yarışmacı final gününde neler yaptı?

DOYA DOYA MODA KİM BİRİNCİ OLDU?

Doya Doya Moda'da 26 Haziran puanlamasına altın kolye sahibini buldu. Sezon finali öncesi büyük öneme sahip bu kolyenin sahibinin Su Baher mi Hanzade Nuh mu olacağı merak ediliyordu. Doya Doya Moda'da haftanın birincisi Hanzade Nuh oldu. 

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da sezon finali öncesi 26 Haziran tarihli son bölümde eleme potasına giren iki yarışmacı Gamze ve Emel Başkan oldu. Kemal Doğulu herkesi heyecanlandıran açıklamasıyla birlikte bu hafta elenen kimsenin olmadığını açıkladı ve bu haftaki 7 yarışmacı ile sezon finalinin yapılacağını belirtti.