Yayınlanma Tarihi: 30.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 30.04.2020

Doya Doya Moda Su Baher'in sırrı herkesi şoke etti: 30 yaşındayım...

Doya Doya Moda'da Hanzade ile başbaşa verip sohbet eden Su Baher'e, jüri üyelerinden Kemal Doğulu, podyumda bu sohbeti tekrar hatırlattı. 'Senin bir sırrın varmış Su kulağıma gelen bilgiye göre, bizden bir şey saklamışsın. Neden böyle bir şey yapma ihtiyacı hissettin?' diyen Kemal Doğulu, Su Baher'e 'Sen kaç yaşındasın?' sorusu yöneltildi. Bu soruya ağlama numarası yaparak '30 yaşındayım' yanıtı veren Su Baher'in yaptığı bu şaka stüdyoda buz gibi bir hava esmesine neden oldu. 

Doya Doya Moda'da Su Baher'in sırrı herkeste büyük şaşkınlık yarattı. Kemal Doğulu-Su Baher işbirliğinde hazırlanan bu şaka kısa süreliğine nefeslerin tutulmasına neden oldu. 

Başta jüri üyeleri Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu olmak üzere tüm yarışmacılar Su Baher'in '30 yaşındayım' dediği anlarda ne olduğuna anlam veremedi ancak gerçeğin ne olduğu anında ortaya çıktı. İşte Doya Doya Moda'da Su Baher'in sırrıyla ilgili o anlar...

SU BAHER KİMDİR? KAÇ YAŞINDA

TV 8’de ekrana gelen Doya Doya Moda yarışmacıları arasında Su Baher’de yer alıyor. 21 yaşında olan Sepideh Su Baher üniversite öğrencisidir. Aslen İranlı olan genç yarışmacı, daha önce Erkenci Kuş, Afili Aşk dizileri ve Kuaförüm Sensin yarışmasında yer almıştır.