Yayınlanma Tarihi: 16.11.2020 | Değiştirme Tarihi: 16.11.2020

Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Bahar Candan kimdir? Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı kim oldu?

Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Seray Sever'in jüri üyeliği yaptığı TV8'de hafta içi her gün yayımlanan, haftanın son gününde birinci ismin ve elenenin belli olduğu büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda, yeni haftada yine eğlenceli anlara sahne olacak. Fenomen moda yarışması Doya Doya Moda'da geçen hafta Funda Hayırlıoğlu elendi ve bu hafta yarışmaya sosyal medyadakki ünüyle tanınan Bahar Candan dahil oldu. Peki Bahar Candan kimdir? Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Bahar Candan, neler yapacak?Doya Doya Moda'da 16-20 Kasım haftası tüm hızıyla başladı. Yarışmacılar, Kadıköy'de 500 TL'lik 2 saatlik alışveriş sırasında 'Kadın Komedyenler' konseptine uygun kıyafetleri kombinleyerek jürinin karşısına çıkacak. Jüri, bu hafta yeni yarışmacı olarak İşte Benim Stilim yarışmacılarından Bahar Candan ile karşılaşacak. Peki Bahar Cndan kimdir?

BAHAR CANDAN KİMDİR?

Hafta içi her gün TV8'de ekrana gelen Doya Doya Moda'ya Bahar Candan dahil oldu Daha önce katıldığı moda yarışmasında tarzı ve tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Bahar Candan bu kez Doya Doya Moda programında adından söz ettirecek. Peki, Bahar Candan kimdir, kaç yaşında?

21 yaşında, kova burcu olan  Bahar Candan İşte Benim Stilim yarışmasında kardeşi Nihal Candan ile birlikte adını duyurmuştur. Hukuk bölümünde eğitimini sürdüren Bahar Candan'ın konuşması ve tarzı dikkatleri üzerine çekiyor. Doya Doya Moda için kilo alan yarışmacı şu an 1.76 boyunda, 71 kilo ve 42 beden olarak kendisini tanıttı.

Haber ile ilgili metin girin!.