Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 22.05.2020

Doya Doya Moda Gamze'ye jüriden büyük övgü: Çok havalı, kaliteli, zarifsin

Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacılarından Gamze Eroğlu, 5 günün şıklık patlamasını haftanın final günü yaşadı. Jüriden büyük övgü alan Gamze Eroğlu'nun tarzı bir hayli beğenildi. Üç jürinin de ortak fikri, Doya Doya Moda Gamze'nin çok klas olduğu yönündeydi.Doya Doya Moda jürisi Kemal Doğulu, 'Şahane görünüyorsun' dediği Gamze için 'Çok havalı, kaliteli, zarif, elegan' duruyorsun dedi. Doğulu ayrıca, 'Final gününde şıklığını gösterdin ve elenmekten yırttın gibi gözüküyorsun' dedi.

Gülşah Saraçoğlu ise, Doğulu ile benzer yorumlarda bulundu ve Gamze'nin tarzını çok beğendiğini dile getirdi. Yalnızca küpelere eleştiri getiren Gülşah Saraçoğlu, 'Ayakkabı seçimin çok doğru, klas duruyorsun. Elbise biraz sana dar. Şunu söyleyeyim ki, lazer kesimli korselerin faydası yok. Annelerimiz, anneannelerimizin giydiği korseler en iyisi. İyisin hoşsun ve seni çok beğendim' dedi. 

Seray Sever de Gamze'yi beğendiğini söyleyen bir diğer jüri üyesi oldu. Sever, 'Kıyafetin çok güzel. Küpe olmamış. Taş küpe olsaydı keşke. Bayıldım sana bugün.' dedi.