Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 18.05.2020

Doya Doya Moda'da yeni yarışmacı Gamze Eroğlu kimdir? Emel Başkan'la gelir gelmez takıştı...

18 Mayıs 2020 tarihinde TV8'de ekranlara gelen Doya Doya Moda'nın yeni bölümünde yeni yarışmacı Gamze Eroğlu, yarışmaya dahil oldu. 23 yaşındaki yarışmacı, gelir gelmez, yarışmacılar tarafından soru yağmuruna tutuldu. Hangi yarışmacıyı sevip sevmediği sorulan Gamze Eroğlu, Emel Başkan, Betül Böçkün, Sündüz Durmaz ve Su Baher ile ilgili düşüncelerini söyledi. Peki yeni yarışmacı Gamze Eroğlu kimdir? İşte detaylar...GAMZE EROĞLU KİMDİR?

TV8'in en sevilen yarışmalarından Doya Doya Moda'da aslen Kayserili olan, İstanbul'da yaşayan 23 yaşındaki yarışmacı Gamze Eroğlu, güzelliğin bir bütün olduğunu söyleyerek stilini 'şık ve feminen' olarak nitelendiren yeni yarışmacı, 1.73 boyunda , 85 kilo ve 44 beden. Betül hakkında 'gerçekçi' yorumunda bulunan Eroğlu, Su Baher'i 'minnoş', Sündüz'ü çok sevdiğini ve çizgisini hiç bozmadığını, Emel Başkan için de Ocak ayından beri hiçbir şekilde gerçekçi gelmediğini itiraf ederken, bu kadar kişinin yanılmayacağını ve sorunu kendisinde araması gerektiğini de sözlerine ekledi. Gamze Eroğlu, yarışmada kendine has bir tarzı olmaya tek kişinin geçen hafta yarışmaya gelen Tuğçe Kızıler olduğunu söyledi.

GEÇEN HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da geçen haftaki finalinde eleme potasına çıkan isimler Mira Muhtarzade ve yeni yarışmacı Tuğçe Kızıler oldu. Hafta boyunca giydikleri kombinler üzerinden değerlendirilerek aldıkları puanlar neticesinde yarışamaya veda eden isim ise Mira Muhtarzade oldu. Öte yandan eleme potasından çıkan Tuğçe ise gözyaşlarına boğuldu.

PEKİ GEÇEN HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Seray Sever'den oluşan jüri, tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da geçen haftanın birincisi ve altın kolyenin sahibi Hanzade oldu.