Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 04.06.2020

Doya Doya Moda'da Kemal Doğulu'dan önce Su Baher'e sonra tüm yarışmacılara sert uyarı

Doya Doya Moda'da büyük finale yaklaşılırken, yarışmacılar arasındaki gerilim de artıyor. Haftanın dördüncü gününde podyuma çıkan yarışmacılardan Su Baher'e jüri üyesi Kemal Doğulu'dan sert bir eleştiri geldi. Sözlerini sürdüren Kemal Doğulu, Su Baher dışında podyumdaki tüm yarışmacılara uyarılarda bulundu. Final öncesi tarzlarına odaklanmayı bırakıp sürekli birbirleriyle tartışma yaşayan yarışmacılara seslenen Doğulu, 'Hepiniz gözümde patır patır dökülüyorsunuz' dedi.Yarışmacılara, birbirinizle iletişim kurun diyen Kemal Doğulu, mecbursunuz, aynı evin içinde yaşıyorsunuz dedi. Çatışmaya girdikleri için giyinmeyi unuttuklarını söyleyen Kemal Doğulu, yarışmacılara çaptan düştüğünü söyledi. 

Finishe son 200 metre kaldığını söyleyen Kemal Doğulu, kimsenin derdinin yarışı bitirmek değil, yanındaki yarışmacıya omuz atmak olduğunu belirtti. 

Öte yandan Su Baher'in tarzını beğenmediğini söyleyen Kemal Doğulu, 'Böyle cangıl cungul kıyafetin altına da o sandalet giyilmez. Kaç hafta var büyük finale? 4-5 gibi bir şey. Başarılar diliyorum sana, umarım son anda elenmezsin buradan. 6 kolyene güvenme' dedi.