Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 04.06.2020

Doya Doya Moda'da jürisinden Gamze'nin kombinine eleştiri

Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü gününde yarışmacılardan 'Piknik Şıklığı' konseptine uygun hazırlanıp gelmeleri istendi. Yarışmacılardan Gamze, bugünkü kombiniyle jüriden ağır eleştiri aldı ve maalesef puanlarda çakıldı. Başta Gülşah Saraçoğlu olmak üzere 3 jüriden de eleştiri alan Gamze, hayal ettiği gibi giyinemediğini ifade etti.Jürinin Gamze ile ilgili sözleri şu şekilde:

Gülşah Saraçoğlu: Üzerindeki parçanın elle tutulur hiçbir tarafı yok. Sizin hatanız, zaten birbirinize sormanız. İçindeki ne öyle? Çantan zaten bir plaj çantası. Piknikten denize gidecek belli ki. Beğendiğim tek şey gözlüğün oldu. Üstündeki dökülüyor, sen bu hafta çok kötüsün. Belki de yarın sen gideceksin. Hazırlıklı ol yani. Her gün 130 kere söylüyoruz, finale yaklaştık, hale karşımıza böyle geliyorsunuz. Katiyen olmaz. Peştemali sarıp gelseydin bir manası olurdu. En azından öyle derdik. Berbatsın tatlım

Seray Sever: Bu hafta hiç olmadı. Renkler fena değil ama kombin olmamış.

Kemal Doğulu: Konseptinize de uygun değil. Pikniğe böyle mi gidilir? Sen büyük beden bir hanımsın. O beyaz şerit seni olduğundan 5 beden fazla göstermiş. Bu şekilde dışarı çıkamazsın. Ne olursa olsun üzerindeki peştemal. Hiç beğenmedim, zerre kadar beğenmedim.