Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 28.05.2020

Doya Doya Moda'da Hanzade Nuh, kıyafeti elleriyle yıkadı

Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü günü heyecanı yaşanıyor. Butik evinde, kendilerine ayrılan 1 saatlik süre içerisinde uygun kıyafetleri seçen yarışmacılar hazırlıklarını yapma kiçin kulise doğru yola koyuldular. Yarışmacılardan Hanzade ise Gamze'nin kıyafetini elleriyle çitileyerek uzun uzun yıkadı. Öte yandan kıyafetin iyi yıkanmadığını söyleyen Gamze, tekrar deterjan dökerek Hanzade'ye 'yeniden yıka' dedi. Duruma sinirlenen Doya Doya Moda Hanzade, 'beğenmediysen kendin yıka' diyerek bahçeyi terk etti. İşte o anlar...DOYA DOYA MODA GAMZE EROĞLU KİMDİR?

TV8'in en sevilen yarışmalarından Doya Doya Moda'da aslen Kayserili olan, İstanbul'da yaşayan 23 yaşındaki yarışmacı Gamze Eroğlu, güzelliğin bir bütün olduğunu söyleyerek stilini 'şık ve feminen' olarak nitelendiren yeni yarışmacı, 1.73 boyunda , 85 kilo ve 44 beden. 

DOYA DOYA MODA HANZADE NUH KİMDİR?

Doya Doya Moda yarışmacısı Hanzade Nuh, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor ancak aslen Adanalı. Aşçılık yapan Hanzade Nuh, Doya Doya Moda programına katılma nedenini şu sözlerle dile getirdi. “Tarzıma çok güveniyorum, aynı zamanda enerjime çok güveniyorum.”