Yayınlanma Tarihi: 18.09.2020 | Değiştirme Tarihi: 18.09.2020

Doya Doya Moda 2020 18 Eylül 2020 | Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? jüriden sürpriz karar...

Doya Doya Moda'da haftanın final gününde gözyaşları sel oldu. Doya Doya Moda'da bu hafta Rabia'nın birinci olmasının ardından, haftanın en düşük puanlarını alan ve eleme potasına kalan isimler Birben ve Nur oldu. Heyecan dolu anların yaşandığı Doya Doya Moda'da jüri elenen ismi açıkladı.TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerini ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda'da bu hafta elenen isim belli oldu. Heyecan dolu yarışmanın final gününde, haftanın en düşük puanlarını alarak yarışmaya veda eden ismi jüri açıkladı. Eleme potasına giren Nur ve Birben kararın açıklanmasını beklerken zor anlar yaşadı. Birben eleme potasında yer aldığı için gözyaşlarına boğuldu. 

Jürinin verdiği kararla bu haftanın en az puanını toplayan ve yarışmaya veda eden isim Nur oldu. Fakat daha sonrasında Kemal Doğulu sürpriz bir kararla Nur'a yerine geçmesini söyledi. Bu haftanın finalinde gösterdiği performansla jürinin kararını değiştiren Nur, elenmekten son anda kurtuldu ve bu hafta elenen kimse olmadı.

DOYA DOYA MODA NUR İŞLEK KİMDİR?

Aslen Kayserili olan ancak İstanbul’da doğup büyüyen Nur İşlek, 22 yaşında. Büyük beden yarışmasının 7 yarışmacısından biri olan Nur İşlek, 1.70 boyunda ve 44-46 beden giyiniyor. Genç yaşta evlenen Nur işlek’in Doruk adında bir oğlu var.  Nur İşlek sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Oğlu Doruk ve eşi ile sürekli paylaşımlarda bulunuyor ve takipçilerinden beğeniler topluyor.