Yayınlanma Tarihi: 15.07.2020 | Değiştirme Tarihi: 15.07.2020

Doya Doya Moda 15 Temmuz 2020 | Rabia ve Rümeysa alışveriş esnasında tartıştı

Doya Doya Moda tüm heyecanıyla yeni sezona başladı. Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacılarından Rabia ve Rümeysa alışveriş yaparken karşılaştı. Rabia, Rümeysa'yı görünce "Bakıyorum da yine kendine yakışmayacak kıyafetler bakıyorsun" diyerek laf attı. Rümeysa, "Kendime yakışmayacak kıyafet olduğunu nereden anladın" diyerek Rabia'ya tepkisini dile getirdi.Türkiye'nin en farklı moda yarışması olan Doya Doya Moda yeni sezonuyla yine dikkatleri çekiyor. Yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği Doya Doya Moda'da Rabia ve Rümeysa'nın tartışması ekranlara yansıdı. 

Rümeysa'yı alışveriş yaparken gören Rabia, "Rümeyse bakıyorum da yine kendine yakışmayacak kıyafetler bakıyorsun" dedi. İlk günden iddialı konuşan Rümeysa'yı ayak üstü eleştiren Rabia, "O kadar iddialı konuştuktan sonra bu kadar kötü kombin yaptın. İddialı konuşacaksan bunun altını dolduracaksın" dedi.

Rümeysa bu sözlere karşılık "Dün dünde kaldı olabilir. Bu bir yarışma programıysa iddialı konuşacaksın. Sen ilk günden bana yorum yapamazsın. Sen yedeklerden geldin" dedi.