Yayınlanma Tarihi: 30.12.2019 | Değiştirme Tarihi: 30.12.2019

30 Aralık 2019 Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacıları belli oldu

TV8 ekranlarının beğeniyle izlenen moda yarışması Doya Doya Moda'da geçtiğimiz hafta Miraç Tortumlu ve İzel Şener elenerek veda etmişti. Bu isimlerin yerine, yeni haftada 2 yeni yarışmacı daha dahil oldu. O isimler, Merve Karabul ve Ahsen Perkitli... Peki Merve Karabul kimdir? Ahsen Perkitli kimdir TV8 ekranlarının beğeniyle izlenen moda yarışması Doya Doya Moda'da geçtiğimiz hafta Miraç Tortumlu ve İzel Şener elenerek veda etmişti. Bu isimlerin yerine, yeni haftada 2 yeni yarışmacı daha dahil oldu. O isimler, Merve Karabul ve Ahsen Perkitli... Peki Merve Karabul kimdir? Ahsen Perkitli kimdir? 

Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacıları kim? Doya Doya Moda yarışmacıları kim?

Doya Doya Moda'da geçtiğimiz hafta en düşük iki puanı alan Doya Doya Moda yarışmacıları İzel Şener ile Miraç Tortumlu yarışmaya veda etmişti. Bu hafta ise 2 yeni yarışmacı kadroya dahil oldu. 

DOYA DOYA MODA AHSEN PERKİTLİ KİMDİR?

Doya Doya Moda Ahsen Perkitli'nin hayatına dair birçok ayrıntı merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda Ahsen kimdir? 5 haftadır programı takip ettiğini ve kendine yakın bulduğu ismin Sündüz Durmaz olduğunu belirten Ahsen Perkitli, beğenmediği ismin ise Su Baher olduğunu ifade etti. Kendini Selena Gomez'e benzeten Ahsen Perkitli, 23 yaşında olduğunu ve doğma büyüme İstanbullu olduğunu söyledi. Aslen Sivaslı olan Ahsen Perkitli, aşçılık bölümü okuduğunu ve nişanlı olduğunu söyledi. Makyaj üzerine eğitim aldığını söyleyen Ahsen, 1.60 boyunda, 90 kilo olduğunu ve 46 beden olduğunu söyledi. 

DOYA DOYA MODA MERVE KARABUL KİMDİR?

Doya Doya Moda Merve Karabul, yarışmacının yeni ismi olarak herkesin dikkatini çekti. Merve Karabul'un hayatına dair ayrıntılar da merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda Merve Karabul kimdir? 32 yaşındaki Merve Karabul, yarışmaya İstanbul Üsküdar'dan katılıyor. 1.68 boyunda 44 beden olan Merve Karabul, protez tırnak uzmanı.