Yayınlanma Tarihi: 25.11.2019 | Değiştirme Tarihi: 25.11.2019

25-29 Kasım 2019 Doya Doya Moda yarışmacıları kim?

Türk televizyonlarda bir ilke imza atacak olan Doya Doya Moda, tüm zamanların en büyük moda kapışmasına sahne olacak. Tarzlarını konuşturmaya hazırlanan 42 beden ve üzeri 7 stil tutkunu yarışmacı, Doya Doya Moda'da kazanan isim olmak için mücadele verecek. Peki Doya Doya Moda yarışmacıları kim? TV8'in hafta içi her gün ekranlara gelecek yeni programı Doya Doya Moda ile ilgili internette birçok arama yapılıyor. Meraklı kullanıcılar Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir? Doya Doya Moda yarışmacıları kaç yaşında? Ne iş yapıyor? sorularının cevabını araştırıyor. 

Doya Doya Moda Emel Başkan kimdir?

Aslen Konyalı olan Emel Başkan, 30 yaşında ve evli. 85 kilo ve 46 beden olan Emel Başkan, doğuştan stil sahibi olduğunu belirterek rakiplerine hiç şans tanımadı.

Doya Doya Moda Yaprak Sultan Uzanmaz kimdir?

33 yaşındaki Yaprak Sultan Uzanmaz, gurbetçi bir ailenin moda aşığı kızı. Fuar organizasyonları yapan Sultan Uzanmaz, 44 beden giyiyor ve Türkiye'nin en tarz kadını benim diyor.

Doya Doya Moda Miraç Tortullu kimdir?

35 yaşındaki Miraç Tortullu aslen Giresunlu. Evli ve ev hanımı olan Miraç Tortullu 105 kilo 48 beden giyiyor. Moda için doğdum moda için yaşarım diyen Miraç Tortullu bir hayli iddialı..

Doya Doya Moda Su Baher kimdir?

21 yaşındaki Su Baher aslen İranlı ve öğrenci. 1 senedir Türkiye'de yaşayan Su Baher 42 beden ve 68 kilo ağırlığında. Türkiye'nin yeni moda starının kendisi olacağını söyleyen Su Baher, Doya Doya Moda'nın dikkat çeken isimlerinden.

Doya Doya Moda Ferda Nur Başaran kimdir?

23 yaşındaki Ferda Nur Başaran, büyük beden modellik yapıyor. Eğlenceli bir o kadar da dişli. 94 kilo olan Ferda Nur, 46 beden giyiyor.

Doya Doya Moda Beyza Yılmaz kimdir?

Haber spikeri olan Beyza Yılmaz 35 yaşında. 96 kilo olan Beyza Yılmaz 46 beden diyiyor.

Doya Doya Moda Sündüz Durmaz kimdir?

28 yaşındaki Sündüz Durmaz aslen Cezayirli. Evli ve 2 çocuk annesi olan Sündüz Durmaz, eski bir model. 44 bedende olan yarışmacı 84 kilo.