12 Aralık 2019 Doya Doya Moda'da Gülşah Saraçoğlu'nun oğluyla ilgili itirafı herkesi ağlattı

Yayınlanma Tarihi: 12.12.2019 14:57 | Değiştirme Tarihi: 12.12.2019 15:15

12 Aralık 2019 Doya Doya Moda'nın yeni bölümünde, jüri karşısına çıkan Miraç'a, bebek dükkanında yaşadığı duygusal anlar soruldu. O sırada söze giren Gülşah Saraçoğlu, kendi hamileliği süresinde yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı. Onunla birlikte tüm stüdyo da gözyaşlarına boğuldu.

Miraç'la konuşan Gülşah Saraçoğlu, kendi hamileliğinin çok zor olduğunu söyledi. 10,5 aylık bir hamilelik süreci yaşadığı ifade eden Gülşah Saraçoğlu, hayatının en zor ve en kötü zamanında hiç istenmeyen bir çocuk dünyaya getirdiğini ifade etti. 

Gülşah Saraçoğlu, “Allahtan çok iyi bir evladım var. Dağına göre kar veriyormuş allahım, öyle sakin öyle bir akıllı çocuk ki dedi. Gülşah Saraçoğlu’nun 2010 yılında evlenip 2012 yılında boşandığı işadamı Selçuk Han’dan Aslan Yentur isminde bir oğlu var.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?

1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif'in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. 2012 yılında ayrıldığı eşi Selçuk Yentur ile yeniden nikah masasına oturdu. Bir dönem kilolarıyla başı dertte olan Gülşah Saraçoğlu verdiği kilolarla hem şaşırttı hem de bambaşka birine dönüştü. 2011 doğumlu bir oğlu olan Gülşah Saraçoğlu bir süredir iş adamı Gökhan Göz ile birlikte. Bir dönem Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yaparken Nihat Doğan'la kavgası gündeme bomba gibi düşmüştü. Dünya starlarıyla da çalışan Gülşah, Nicoke Kidman'i giydirmektedir.