Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 22.05.2020

'Filmini yapıp ben oynayacağım' diyen Su Baher hayat hikayesini anlatırken ağladı

Doya Doya Moda'nın dikkat çeken isimlerinden Su Baher, haftanın final gününde butik evinde kıyafet seçtiği sırada, Dış Ses'in kendisine yönelttiği 'Nereye gidiyorsun' sorusu ardından kafasındaki planı anlatmaya başladı. Bu sırada hayat hikayesini de paylaşan Su Baher, gözyaşlarına boğuldu. Su Baher hayat hikayesini bir gün film yapacağını ve filmde de kendisinin oynayacağını belirtti. Doya Doya Moda yarışmacıları, bugünün konseptinde, hayallerindeki bir televizyon programına gidiyormuşçasına bir hazılık yapacaklar. Kombinlerini de bu konsepte göre hazırlayacak olan yarışmacılardan Su Baher, butik evinde anlattıklarıyla izleyenleri hüzne boğdu. Konuşmaya gülücükler saçarak başlayan Su Baher, konuşmanın sonlarına doğru hüngür hüngür ağladı.

Beyazıt Öztürk'ün sunduğu bir gece programıan konuk oluyormuş gibi hazırlanacağını söyleyen Su Baher, İran'dan Türkiye'ye geldiği ve kaldığı otel odasında yaşadığı zorlukları anlatırken bir anda gözyaşı dökmeye başladı. Su Baher hayat hikayesini film yapmak istediğini ve bir gün bu hayalini gerçekleştireceini de dile getirirken, bu filmin senaryosunu yönetmenliğini kendinin üstleneceğini, oyuncusunun da kendisinin olacağını belirtti. 

Su Baher'e, podyumda da hayat hikayesiyle ilgili soru yöneltildi. Su, "Otel odasında bir tane yatak vardı. Ablam ve eniştemle gelmiştim. Onlar o yatakta uyuyordu. Camın içinde bir kesit vardı. Oturup, kitap okumalık. Başka bir yer olmadığı için orada uyudum. Yorgan yerine havlu atıyordum" açıklamasında bulundu.