Yayınlanma Tarihi: 13.01.2020 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2020

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm 2. tanıtım | Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm tanıtım

Birinci bölümüyle izleyiciyi adeta ekran başına kilitleyen, TV8'in iddialı yapımı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ikinci bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. Dizi bu akşam saat 20:00'de TV8'de yayınlanacak.İlk bölümüyle izleyiciden tam not alan, başrollerini ise Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir'in ikinci bölümünden ikinci fragman geldi. Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölümü bu akşam saat 20.00'de izleyiciyle buluşacak.

2. Bölüm özeti

Mehdi’nin teklifinde ne kadar ciddi olduğunu anlayan Zeynep, yeni bir dönemecin eşiğindedir. Aklı ve kalbi bambaşka şeyler söylerken, Zeynep yapması gerekeni seçerek Mehdi’yle evlenmeye karar verir. İkilinin aldıkları evlilik kararı, mahallede de büyük ses getirir.

Diğer tarafta Nermin, kızını bir an önce oradan kurtarmanın planlarını yaparken, Ekrem’in Zeynep için bambaşka planları vardır. Ekrem adımlarını dikkatle atar.

Zeynep hala aldığı kararın şokunu yaşarken Zeliha’nın Sakine’ye yaptığı başka bir teklifle, Zeynep dört bir yandan kuşatılmaya başlanır.

Düğün günü geldiğindeyse, beklenmedik gelişmelerin varlığı ve misafirlerin gelişiyle, Zeynep ve Mehdi’nin ilişkileri başka yaralara gebe olacak, aşılması zor duvarlar aralarına örülecektir.