Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Evdeki Yabancılar

1990'lı yıllarda Ege bölgesindeki küçük bir sahil kasabasında geçen hikaye, mübadele döneminde doğup büyüdüğü yerden ayrılıp Yunanistan'a göç etmek zorunda bırakılmış yaşlı bir Rum kadını olan Agapi'nin dokunaklı hikayesine odaklanıyor.

06.08.2013 11:07

1990'lı yıllarda Ege bölgesindeki küçük bir sahil kasabasında geçen hikaye, mübadele döneminde doğup büyüdüğü yerden ayrılıp Yunanistan'a göç etmek zorunda bırakılmış yaşlı bir Rum kadını olan Agapi'nin dokunaklı hikayesine odaklanıyor.Agapi yıllar sonra 80'li yaşlarına geldiğinde yıllar önce bırakmak zorunda kaldığı evini aramaya koyuluyor. Yanına genç torunu Elpida'yı da alarak Ege'ye gelen Agapi eski evini bulsa da ev artık başka birine aittir.Yaşar isimli 30'lu yaşlardaki yeni ev sahibi ve Agapi arasında paylaşılamayan ev hem geçmişini arayan bir kadını hem de geleceğini kurtarmak isteyen bu adamı ortak noktada buluşturuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Başrollerini Ferit Aktuğ, Fatih Al, Cem Bender, Melpo Zarokosta ve Gökçe Sezer'in oynadığı filmin yönetmenliğini Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kacargil yapıyor.'Evdeki Yabancılar' 9 Ağustos 2013'te vizyona girecek.
Yorumlar | 0
üye profil