Zorlu bir hafta içerisindeyiz, sakin kalmaya özen göstermeliyiz!

Zorlu bir hafta içerisindeyiz, sakin kalmaya özen göstermeliyiz!
Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 11:27
Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 11:27

Hafta boyunca Terazi burcundaki Mars ile Oğlak burcundaki Pluto arasında gerilimli bir etkileşim hakim olacak.Mars Terazi burcunda rahat ettiği bir alanda değildir.

Bunun bizlere yansıması ise isteklerimizi doğru şekilde ifade edememe, isteklerimiz doğrultusunda harekete geçememe ve içsel anlamdaki huzursuzluğumuz olacaktır. Pluto ise Oğlak burcunda güç kullanarak otorite ve disiplini sağlayabilmekle ilgilidir. 

Olumsuz açıdan tezahürü birçok şiddet olayı ile karşılaşma riskimizin olmasıdır. Bir anda yaşanacak öfke patlamaları, egoist davranışlar, güç savaşları meydana gelebilir. Evlilik ve ortaklıklarda ani krizler ve kopuşlar yaşanabilir. Özellikle etik ve ahlak konularıyla ilgili sinir bozucu gelişmeler yaşanabilir. Kazalara açık bir enerjidir. Dikkatli olmak gerekir. Bu dönemde hayatınıza tuhaf takıntıları olan kişiler girebilir. Ya da geçmişte takıntı yapmış olan kişilerin tuhaf yaklaşımları olabilir. Bu tarz kişilerden kesinlikle uzak durulmalıdır. 

Mars ve Pluto’nun etkileşimini olumlu bir şekilde kullanabilmek için büyük güç ve konsantrasyon gerektiren işleri azimle yapmaya çalışabiliriz. Bu etkileşim bize dayanma gücü verir. Fakat hedefe giden yolda zorluklarla karşılaşmamız bu göksel kombinasyonda kaçınılmaz. Bize engel olmaya çalışacak otorite figürleriyle karşılaşabiliriz. Bu durumda çatışmadan uzak durmak, bize zarar verecek bir hırsla harekete geçmemek önemlidir. Bir haftalık sürede risk teşkil edecek konulardan uzak durmakta fayda var. 

İçinizde müthiş bir öfke hissediyor olabilirsiniz. Bunu atmanın ve çevrenizle gerginlik yaşamamanızın en güzel yolu ise yürümek, spor yapmak, mümkün olduğunca temiz hava almak olacaktır. Bu göksel enerjiler altında tek yapmamız gereken kendimizi korumak ve sakin kalmayı başarmak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ,