Yılın en şanslı günlerini yaşıyoruz

Yılın en şanslı günlerini yaşıyoruz
Yayınlanma Tarihi: 21.05.2018 15:01 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2018 15:14

17-18-19 Mayıs günlerinde gökyüzünde çok güzel bir enerji hakim olacak.

17-18-19 Mayıs günlerinde Ay-Venüs-Betelgeuse Yıldızı kavuşumda olacağından gökyüzünde çok güzel bir enerji hakim olacak. Manevi anlamda büyük bir değeri olan bu kavuşumu iyi değerlendirip, dua ve niyetlerimizi güzel enerjilerin ışında gerçekleştirebiliriz. 

Betelgeuse Yıldızı Astrolojide şans ve fırsatları temsil eder. Zenginlik, bolluk, bereket, mutluluk getirir. Betelgeuse yıldızı etkisinde doğan insanlar hayatta çok şanslıdırlar. Kişinin yolunu açan, destekleyen niteliktedir. Kutsal bir yıldızdır. İlahi yardımın göstergesidir. “Fatima’nın Eli “ semboliği Betelgeuse Yıldızını simgeler. Kadınlar tarafından gelen yardımları, koşulsuz iyiliği işaret eder.

Gökyüzünde ilahi yardım sembolleri varken dua ve niyet kapıları açılmıştır. Zihinsel ve ruhsal olarak kendimizi şifalandırmamız için bir fırsattır.  Venüs maddi değerleri de temsil ettiğinden, bu süreçte birikim yapmaya başlamak bolluk ve bereket açısından önemlidir. Alma verme dengesini sağlamak, çevremizdeki insanların hayatlarına güzel dokunuşlar yapmak, bizim değerlerimizin de çoğalmasını sağlayacaktır. 

ASTROLOJİKA