Yılın en şanslı güneş tutulması

Yılın en şanslı güneş tutulması
Yayınlanma Tarihi: 26.12.2019 09:33
Değiştirme Tarihi: 26.12.2019 09:33

2020 yılına girmeye günler kala 26 Aralık sabahı 08:12’de Oğlak burcunun 4 derecesinde mucizevi etkilere sebep olacak bir halkalı güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş ve ay tutulmaları gökyüzündeki kozmik kapıların açılması gibidir. 

Hayatımızdaki önemli başlangıçların, gelişmelerin tetik noktası olarak çalışırlar. Görmezden geldiğiniz bazı konulara dikkat çekmenizi, yapmanız gereken değişimler için adım atmanızı sağlarlar. Oğlak burcunun hakimiyetinde olan bir gökyüzünde öncelikle kariyer hayatınız, parasal değerleriniz, ev ve aile hayatınız, gelecek idealleriniz, projeleriniz ile ilgili gelişmeler gündeminizde olacak. 

Tutulmaya Jüpiter’in eşlik etmesi ve Uranüs’den de çok güzel bir destek gelmesi sürpriz gelişmelerin ve fırsatların olacağını gösteriyor. Jüpiter’in etkisiyle bir umut ışığı yanacak. Yeni bir yıla hazırlanırken gündeminizi tamamen değiştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gerçekleşen güneş tutulması halkalı bir tutulma olacak. Halkalı güneş tutulmaları evlilik ve güzel ilişkilerin habercisidir. Çok uzun süredir beklediğiniz gerçek aşkı bu tutulma ile yakalayabilirsiniz. Belki de yılbaşında kendinizi yeni bir aşkın kollarına bırakacaksınız. Bu tutulma sonrasında gerçekleşecek evlilikler, ilişkiler kalıcı olacaktır. Tutulmanın etkisi ilk bir ay çok yoğun bir şekilde hissedilecek. Etki kısa vadede 6 ay, uzun vadede ise bir tetik noktası olarak 3.5 yıl devam ediyor olacak. Tutulmanın etkisiyle yeni ufuklara yelken açmak isteyeceksiniz. Büyümek, gelişmek adına bir adım atabilir, yeni eğitimler alabilir, vizyonunu genişletecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu olumlu enerjiyi doğru kullanmak için Oğlak burcunun prensibinin vazgeçilmezi olan doğruluk, adalet, azim, sabır, çalışkanlık, planlı hareket etmek gibi temalarını yaşamınıza katmalısınız. Tutulmanın bir önemli habercisi de geçmişe dair hakedişlerin kazanılacak olması. Hakkınızın size teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Belki şuana kadar çok çabaladınız, çalıştınız. Ama hakkınızı alamadınız. İşte şimdi sizin zamanınız! 

Tutulmaların hayatınızda önemli bir etkiye sahip olabilmesi için doğum haritanızda önemli bir alana temas etmesi gerekir. Bu tutulmadan birincil olarak olumlu etkiyi oğlak, balık, akrep, boğa ve başak burçlarının ilk derecelerinde gezegenleri olanlar alacak. Kimileriniz için yeni bir ev alma fırsatı, kimileriniz için bir çocuğun habercisi, kimileriniz için uzun zamandır beklediğiniz işe kabulünüz.. Her ne olursa olsun bu tutulmayla başlıyor olması, şansı hayatınıza taşıyacak. 2020 yılına girerken dua, dilet, niyet enerjisini çalıştırmayı unutmayın. Evrenin desteğini bu derece arkanıza almışken, mucizeyi hayatınızda hissedeceksiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ