Yeniay burçları nasıl etkileyecek?

Gerçeklerle yüzleşme zamanı!  9 Eylül günü Başak burcunda yeniay gerçekleşecek.

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2018 18:03
Değiştirme Tarihi: 07.09.2018 18:03
Yeniay burçları nasıl etkileyecek?

Gökyüzünde toprak elementinin hakimiyeti bizi maddi kaynaklarımız, geleceğimiz, planlarımız ile ilgili düşünmeye teşvik edecek.  Öz eleştiri yapıp, nerede hata yaptığımızı fark edeceğiz ve problemlerimizi çözmek adına eyleme geçeceğiz. Yeniayın burçlar üzerindeki etkisi;

Koç: Yeniay günlük rutinler, çalışma alanınız, sağlığınız konusunda sizi daha özenli olmaya davet ediyor. Önümüzdeki dönemde yeni projelerinizde özenle ve titizlikle çalışacaksınız. Üretken ve verimli olduğunuz bu süreci iyi değerlendirseniz yeniay size ek gelir imkanı sunacaktır. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Tatil dönüşü spora ve diyete başlamak istiyorsanız yeniay döneminde başlayabilirsiniz.

Boğa:  Yeniay ile birlikte aşk hayatınız hareketlenebilir.  Eğer bir ilişkiniz varsa ve sorun yaşıyorsanız Başak yeniayı ile problemlerinizi çözmeye dair adımlar atabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

İkizler: Gayrimenkul almak veya satmak yeniay döneminde gerçekleşebilir. Yeni bir eve taşınabilir ya da oturduğunuz evde tadilat yapabilirsiniz. Ebeveynlerinizin size ihtiyaç duyacağı ve ilginizi bekleyeceği durumlar ortaya çıkabilir.

Yengeç: Yeniayla birlikte uzun süredir gitmek istediğiniz yerlere kısa süreli kaçamaklar yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olacak. İletişim, medya vb sektörlerde çalışıyorsanız yeni iş ve projelerle ilgileneceksiniz. Bu sektörlerde çalışmak istiyorsanız başvuru için doğru zaman!

Aslan: Finansal kaynaklarınızı gözden geçirip, kendinize yeni bir bütçe düzenlemesi yapabilirsiniz. Yeniayla birlikte ek gelir kaynakları, primler gündeminize gelecek. Maddi kaynaklarla ilgili yatırım yapmayı düşünüyorsanız Venüs Retrosu öncesinde harekete geçmelisiniz.

Başak: Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Kendinizle ilgili önemli kararlar alıp, hayatınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz. Planlı yaşamayı seviyorsunuz, önümüzdeki süreç bu planları hayata geçirmek için sizi destekleyecek. Sizi neyin mutlu edeceğine karar verin ve kendiniz için bir adım atın.

Terazi: Psikolojik olarak kendinizi huzursuz ve mutsuz hissettiğiniz bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Yeniay dönemi destek almak için çok uygun bir zaman! Kendinizle baş başa kalın ve içinize dönün. Meditasyon, dua, yoga, doğada yürüyüş gibi  aktiviteler rahatlamanıza yardımcı olabilir.

Akrep: Uzun zamandır hayal ettiğiniz bir konu ile ilgili güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Başak yeniayında hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulmanız çok daha kolaydır. Hedeflerinize odaklanın. Sosyal çevrenizden gelecek büyük bir destekle birlikte güzel başlangıçlar yapacaksınız.

Yay: Kariyerinizle ilgili ciddi kararlar almanız gerekebilir. Emek verdiğinizi düşündüğünüz konularda hakkınızı arayacaksınız. Kariyer hedeflerinizi tekrar gözden geçireceksiniz. Zihinsel ve bedensel olarak tükendiğinizi hissedebilirisiniz.

Oğlak: Yeniayla birlikte uzak yerlere seyahat edebilirsiniz. Bu seyahat bir eğitim veya iş dolayısıyla gerçekleşebilir. Hukuki işlemlerle uğraşabilirsiniz. Yeniay sizin inançlarınızı ve değerlerinizi sorgulamanıza sebep olacak. Spritüel konulara ilginizin artacağı, bol bol araştırma yapacağınız bir dönem olacak.

Kova: Borçlar, krediler, vergiler, miras işlemleri gündeminizde olacak. Başak yeniayı düzenleme ve çözüm üretme için sizi teşvik edecek. Bu süreçte kredi yapılandırmasına başvurabilirsiniz. Riskli kararlar almadan detaylı bir şekilde düşünmelisiniz.

Balık: Evlenme arifesinde olan Balıklar yeniayla birlikte ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Partnerinize karşı eleştirel bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Yeniay döneminde sizinle ortak olmak isteyen kişilerle sözleşme imzalayabilirsiniz. 

ASTROLOJİKA

Etiketler: astroloji