Yengeç burcunda yeniay! Burçları nasıl etkileyecek?

10 temmuz günü 04:17’de yengeç burcunun 18 derecesinde bir yeniay meydana gelecek.  Yengeç burcunu temasında yer alan duygusal bağ kurma ihtiyacı, aile olmak, annelik, korumak, güvende hissetmek, empatik bir yaklaşım geliştirmek gibi konular önümüzdeki 10 günlük süreçte çokça gündemimizde olacak. 

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2021 10:45
Değiştirme Tarihi: 08.07.2021 14:33

Yeniay haritasında yükselen ikizler burcu hayatımızda hızla gerçekleşecek değişimleri de vurguluyor. Gökyüzündeki sert etkileşimler yeniay enerjisi ile yavaş yavaş yumuşayacak. Bol seyahatli ve hareketli günler bizleri bekliyor. Merkür’ün bulunduğu sabit yıldız enerjisi önemli kişilerle yapılacak görüşmeler, başarılı başlangıçları, prestij kazandırabilecek adımları hayatımıza taşıyabilir.

Aile içi konular ise en çok gündeme gelecekler arasında olacak. Bu dönemde birçok söz, nişan, evlenme olacaktır. 10 Haziranda gerçekleşen tutulmanın da tetiklenmesi ile birlikte ciddi ilişkiler için evlilik teklifleri ve ciddi adımlar da söz konusu. Bu tarz girişimler bekleyenler için müjdeli haber! Ayrıca gökyüzünde aşk var adeta. Aslan burcunda kavuşumda olan Venüs-Mars enerjisi hızlı, tutkulu ve coşkulu aşk ilişkilerine vurgu yapıyor. Güzel karşılaşmalar, tesadüfler, cesur açıklamalar önümüzdeki günlerin dinamikleri içinde yer alıyor. Bu dönemler duyguların abartılı bir tonda yaşanacağı zamanlardır. Bu döngüde güven veren kişilere karşı bir içsel teslimiyet süreci olacak.

Yengeç yeniayı ev alımı, ev içerisinde yapılacak tadilatlar, aile ile yapılacak keyifli organizasyonlar için çok uygun bir enerjidir. Duygusal bağları güçlendirmek, paylaşım yapmak faydalı olacaktır. Yaklaşan bayram dolayısıyla da bu döngünde yakın çevreyle daha sık iletişim kurmak keyifli olabilir. Küs olan kişiler arasında buzlar eriyebilir.

Ülke astroloji olarak değerlendirdiğimizde yeni yasal düzenlemeler kapıda olabilir. Büyük projelerle ilgili yapılacak açıklamalar, özellikle deniz-hava yolu şirketleri, bankalarla ilgili düzenlemeleri işaret ediyor. Yengeç ülkeler arası güvenlik ve sınır konularıyla da bağlantılı olduğundan komşu ülkelerle bağlantılı konular gündeme gelebilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji