Yengeç burcunda güneş tutulması!

Yengeç burcunda güneş tutulması!
Yayınlanma Tarihi: 02.07.2019 09:56 | Değiştirme Tarihi: 02.07.2019 09:56

Hayatlarımızdaki önemli başlangıçlar güneş tutulmalarının etkileri ile gerçekleşir. Tutulmalar adeta zamanı hızlandırır.

Hayatımızda ani değişimler yaşayabilir, fırsatlarla karşılaşabiliriz. Her doğum haritasının aldığı kendisine özel etki, tutulmanın hangi olayları tetikleyeceğini gösterir. 2 Temmuz 2019, saat 22:16’da yengeç burcunun 10 derecesinde tam güneş tutulması gerçekleşecek. Çok güçlü bir etkiye sahip olan bu tutulmanın etkisi altı aylık süreçte çok keskin bir şekilde hissedilecek. Tutulmadan en fazla etkilenecek olan burçlar Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi burçları olacak.

Tutulma ülkemizden gözlemlenemeyecek olsa da, Türkiye haritasının Pluto’sunu tetiklediği için ülkemiz adına gerçekleşecek gelişmeler açısından büyük önem arz ediyor. Ülkemizde siyasi liderlerin aldığı kararlar köklü değişikliklere ve halkın dönüşümüne sebep olabilir. Tutulma derecesinin Amerika’nın haritasındaki Güneş’ine yakınlığı çok ses getirecek açıklamalar ve hamleler ile dünya düzenine etki edecek olayları tetikleyebilir. Ülkemizde öncelikle iç güvenlik konuları ön plana çıkacak. Ekonomik reformlar, vergiler, zamlar bu tutulma etkisiyle gündemden düşmeyecek. Ekonomi tüm dünyanın gündeminde ilk sırayı alacak. Bu tutulma aksı 2001-2010 yıllarında gerçekleşen olayları benzer formalarda yaşatacak. O dönemlerde yaşanan ekonomik krizler tekrarlanacak. 

Yengeç ve Oğlak aksında gerçekleşen tutulmalar siyasi liderleri, ceoları, yöneticileri, milli değerleri, sistem değişikliğini, kariyer hayatındaki dönüm noktalarını, aile içi yaşanacak önemli olayları, doğumları, ev değişikliklerini, taşınmaları gündeme getirir. Ülkeler açısında çok derin ve sert etkilere sahip olsa bireysel olarak hayatımızda çok önemli ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için çok doğru bir zamanlama olacak. Yengeç burcu aile kurmak ile ilgilidir. Evlilik kararları hızla gündeme gelecek. Oğlak burcundaki gezegenler kariyer hayatlarımızı tekrar gözden geçirmemizi ve gerekli revizyonları yapmamızı istiyor. Çok büyük kariyer fırsatları ile karşılaşabiliriz. Yaşayacağımız bazı yol ayrılıkları bizi daha iyi noktalara getirebilir. Bu tutulmanın etkisiyle çevremizdeki bazı kadınlar ile ilgili çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. İyi niyetli gözüken kişilerin, arkamızdan çevirdiği oyunları tutulma etkisiyle bütün açılığı ile öğrenebiliriz.

Tutulmalar hayat planımızda olması gerekenleri tezahür ettirir. Bize verdiği mesajı iyi okuyabilirsek, çok hızlı bir şekilde yol alabiliriz. Önemli olan fırsatları görebilmek ve aksiyon alabilmektir. Geçmişe dönüp, bir bakın. 2001-2010 yıllarında gündeminizde olan konular ile ilgili gelişmelere hazır olun. Kimilerimizi sert ve sarsıcı bir şekilde uyaracak olan bu tutulma, kimlerimize ise büyük bir umut ışığı olacak. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ