Yaz aylarında üç tane tutulma gerçekleşecek, ilk tutulma 5 Haziran gecesi gerçekleşiyor

Yaz aylarında üç tane tutulma gerçekleşecek. Tutulmalar çok güçlü enerjileri ortaya çıkarırlar. Hayatımızda bir anda olayların hızlıca gelişmeye başladığını, gündemimizin değiştiğini fark ederiz. Bu değişim sadece bireysel değil, küresel anlamda tetiklenen bir etkiye sahiptir. 2020 yaz aylarında iki ay tutulması, bir tane de güneş tutulması gerçekleşecek.

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 10:47
Değiştirme Tarihi: 04.06.2020 13:53

5 Haziran gecesi 22.12’de Yay burcunun 15 derecesinde bir ay tutulması gerçekleşiyor. Ateş enerjisinin hakim olduğu yay burcundaki tutulma hızla gelişen ve alevlenen olayların ortaya çıkmasına sebep olacak. Dünya çapında kontrol edilmesi güç olan başkaldırı durumları, halk ayaklanmaları meydana gelebilir. Yay burcu inançları ve hayat felsefeleri uğruna savaşan kişileri de temsil eder.

Yay burcu temasında uluslararası işler, yabancılarla ilişkiler, hukuki konular, eğitim ve akademiyle ilgili oluşacak gelişmeler, seyahatler gündem konusudur. Öncelikle yasakların kalkmasıyla seyahatlerin artabilir. Fakat göksel sembolikler bu süreçte temkinli olmak gerektiğini gösteriyor. Gerekli önlemlerin alınmaması pandemiyle mücadele sürecinde sıkıntı yaşatabilir. Özellikle deniz yolu yolculuklarda kazalar meydana gelebilir. Mars’ın balık burcunda Neptün ile teması deni yolu ulaşımında sorunlar olabileceğini, boğulma ve deniz ürünlerinden ya da sıvı yoluyla zehirlenme gibi problemlerin ortaya çıkabileceğini, içme suyunda mikrobik bir durum oluşabileceğini gösteriyor. Bu süreçte alkol kullanımına da dikkat edilmelidir. Ameliyat olacak kişilerde anestezi ile ilgili sorunlar çıkabilir.

Uluslararası arenada gerginlikler artabilir. Hatta askeri hareketlenmeyi, polis müdahalesini gerektirebilecek olayların yaşanabileceğini görüyoruz. Ülkeler için iç ve dış güvenlik çok önemli hale gelebilir. Bu durumda ambargo ve yasaklar çıkabilir. Dış ticaretle uğraşanlar için beklenmedik gelişmeler, seyahatlerde problemler, yasal engeller gündeme gelebilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ