Venüs Yengeç Burcunda... İkili ilişkiler için olumlu bir dönem başlıyor

Venüs 7 Ağustos itibariyle Yengeç burcuna girdi ve 6 Eylül’e kadar kendini güçlü hissettiği yengeç burcunda seyahat ediyor olacak. 2020 yılı Venüsyen konularla ilgili zorlayıcı bir yıldı, Venüs İkizler burcunda retro yaptı. Birçok ikili ilişki ve ortaklığın sarsılmasına, sonlanmasına sebep oldu. Para piyasalarında ise belirsiz bir ortam hakimdi. Venüs retrodan çıkmış olsa dahi İkizler burcu geçişinde biz hala gölge etkilerini hissettik. Şimdi Venüs güçlü olduğu Yengeç burcunda!

Yayınlanma Tarihi: 07.08.2020 15:54
Değiştirme Tarihi: 07.08.2020 15:54
Venüs Yengeç Burcunda... İkili ilişkiler için olumlu bir dönem başlıyor

Venüs’ün yengeç burcundaki teması ikili ilişkilerde daha sahiplenici, koruyucu, besleyici bir dönemin başladığını gösteriyor. Aile kurmak, evlenmek ve çocuk sahibi olmak isteyenler için önümüzdeki bir aylık süreç şanslı olacak. Özellikle stresli bir Mars Retrosu gelecekken, bu şanslı günleri iyi değerlendirmek gerekiyor. Son zamanlarda eğer ilişkinizde bir huzursuzluk ve anlaşmazlık hissediyorsanız, bu transitle birlikte ilişkinizi düzeltmek adına bir adım atabilirsiniz. Daha empatik ve anlayışlı davranabileceğiniz bir sürece girdik. İkizler burcu etkisinde yaşanan gelgeç ilişkiler ve flört yerini kalıcı bir birlikteliğe adım atma enerjisine bırakıyor.

Evinizde çocuklarınızla ve ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aileyle birlikte çıkılacak tatiller de bu dönemde keyifli geçecektir. Ev işleriyle ilgilenmek, ev dekorasyonu yapmak, mutfak işleriyle ilgilenmek, ev sahibi olmak bir aylık süreçte gündemimizde olacak. Kişiler kendilerini güvende hissetmek için de tekrar evden çalışma düzenine geçebilirler. Çocuk sahibi olmak isteyenler, bir tedaviye başlamak isteyenler için doğum haritalarında aldıkları etkiye göre bu süreç daha şanslı olabilir. Özellikle su grubunda olan burçlar Balık, Yengeç, Akrep daha olumlu etki alacaklar. Yükselen Balık ve Oğlak burcu için ise aşk, ikili ilişkiler ve çocuklarla ilgili hayatlarında güzel gelişmeler olabilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ