Venüs Terazi burcunda!

Venüs Terazi burcunda!
Yayınlanma Tarihi: 06.08.2018 17:35 | Değiştirme Tarihi: 06.08.2018 17:35

Aşkın gezegeni Venüs kendi yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiş yapıyor ve aşkın en güzel zamanının geldiğini bize müjdeliyor.

Aşkın en güzel zamanı...

Sevgi dilimiz, aşkı algılayışımız, ilişkilerde kendimizi ifade edişimiz ve aşkta olan şansımız Venüs ile bağlantılıdır. Venüs’ün Terazi burcundaki geçişi sevgi ve aşk dolu günlerin habercisidir.

Önümüzdeki bir aylık süreçte ikili ilişkilerimizde daha ılımlı, sevgi dolu, adaletli davranmaya çalışan bir ruh hali içerisinde olacağız. Sevdiklerimizle orta yolu bulmak için çaba sarf edeceğiz. Empati kuracağız. Üstesinden gelmekte zorlandığımız krizlerin çözüme ulaştığına şahit olacağız. Kimi ilişkiler kopuş noktasındayken bir şans daha diyecekler.

Uzun süredir yalnız olanlar siz de müjde!  Bu transit kalbinizi çalacak kişilerle karşılaşma ihtimaliniz olduğunu vurguluyor. Kalbinizin kapılarını sonuna kadar açın. Tutulmaların da etkisiyle karnınızda kelebekler uçurtacak kişilerle karşılaşmanız mümkün. Ertelen duygular, gizli kalmış hayranlıklar bir aylık süreçte gün yüzüne çıkabilir. Sosyo-kültürel farklılıkları olan kişilerin bu dönemde birbirlerine karşı konulmaz bir çekim hissetmelerine şahit olabiliriz.

Venüs Terazi geçişi lüks tüketimini de arttıracaktır. Ekonomimiz tutulma etkisiyle birlikte zorlu bir sürece girmiş bulunuyor. Maddi kaynaklarımıza sahip çıkıp, sonrasında başımızı ağrıtacak harcamalardan kaçınmalıyız. Bu süreçte kendimizi şımartmak isteyeceğiz. Cilt bakımları, masaj, estetik uygulamaları gündemimizde olacak. Eğer estetik bir uygulama yaptıracaksak 5 Ekim’de başlayacak olan Venüs Retrosundan önce yaptırmamız daha sağlıklı olacaktır.

ASTROLOJİKA