Venüs, Oğlak burcunda!

Venüs ikili ilişkilerimizde aşkı nasıl algıladığımız ve maddi-manevi değerler ile ilgili bakış açımızı simgeler. İlişkilerimizde karşımızdaki kişiyi etkilemek için nasıl bir yöntem izliyoruz, nelerden hoşlanıyoruz, aşk ve sevgi bizler için ne ifade ediyor?

Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 12:51
Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 12:51
Venüs, Oğlak burcunda!

İşte bunların cevabı doğum haritamızdaki Venüs burcumuzda gizlidir. Aynı zamanda sanata olan bakış açımız, estetik algımız, yaratıcılığımız, öz değerimiz de Venüs ile simgelenir. Venüs 1 Mart’a  kadar Oğlak burcundaki seyrine devam edecek. İlişkilerimizde ciddiyet arayışında olacağız.

Oğlak burcu sorumluluk ve ciddiyet temalarını içinde barındırır. Uzun süreli ve kalıcı ilişkilere ihtiyaç duyarız. İkili ilişkilerimiz için emek vermemiz gerektiğini fark ederiz. Tutku ve coşku arayışımız yerini, güven arayışına bırakır. Güven ihtiyacımız hem maddi, hem manevi olacaktır. Statü sahibi kişileri daha etkileyici bulabiliriz. Venüs Oğlak etkisinde kendimizden yaşça büyük kişilerle ilişkiler gündeme gelebilir.   

Venüs Oğlak burcunda çok rahat değildir. Kendimizi değersiz hissetmemize sebep olabilir.  Mutlu olmayı mükemmel bir ilişkiye sahip olmaya bağlayabiliriz. İlişkimizdeki küçük sorunları büyütme eğiliminde olabiliriz. Bunun altında yatan psikolojik etken birlikteliğimizin gidişatını netleştirmek istememizdir. Uzun süreli birlikteliğimizde evlilik beklentisinde olabiliriz. Bu düşüncelerimiz önümüzdeki günlerde zihnimizi daha fazla meşgul edecektir. İlişkilerimizin sağlamlığını ve gerçekliğini sorgulayacağımız bir dönemden geçiyoruz. 22-23 Şubat ve 26-27 Şubat döneminde ise Venüs Satürn ve Pluto ile kavuşacağından özellikle dikkat edilmesi gereken dönemler olacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ