Venüs İkizler burcunda!

Venüs 9 Haziran-3 Temmuz arasında İkizler burcunda seyredecek. Venüs astrolojik olarak sevgiyi ve aşkı yaşayış tarzımızı, hayattan keyif aldığımız alanları, arzularımızı, beğenilerimizi, estetik algımızı, maddi ve manevi değerlerimizi ifade eder. İkizler burcunda yer aldığında güçlü değildir.

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2019 16:23
Değiştirme Tarihi: 10.06.2019 16:23
Venüs İkizler burcunda!

Venüs duygu temalı bir gezegen olmasına rağmen, ikizler burcunda mantık ve entelektüellik ağır basar. Aşkların başlaması için iletişimin gücü önemlidir. Kişiler birbirlerinin fikirlerinden etkilenebilir. Merak etme ve farklı insanları tanıma dürtüsü vardır.  

Bu süreç doğum haritasında hava ve ateş elementi yoğun olan kişilere ani başlayan aşklar getirebilir. Fakat bu ilişkiler çok kalıcı ve doyurucu olmayabilir. Venüs ikizlerde flörtüz bir yapıya sahiptir. Ani başlayan yaz aşkları Venüs İkizler temasına uygundur.
Venüs’ün İkizler burcundaki 23-29 Haziran arasında sert açılar alacak. Kişisel haritalarımızda Venüs hangi bölgeye düşünüyorsa o alanda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Hem maddi konularda, hem de ikili ilişkilerde yaşanacak hayal kırıklıkları, aldatma ve aldatılmalar ortaya çıkabilir. Kadınların birbirine zarar verecek girişimleri, iyi niyetli gibi gözüken kişilerin arka planda samimiyetsizlikleri ortaya çıkabilir. Venüs Jüpiter’den ve Neptün’den sert açı alacağı için fazla iyimserlik, abartılı davranışlar, fanatizm, fikir çatışmaları, inançlar arasında zıtlaşma tatsız olaylara sebebiyet verebilir. Burada düşünmeden hareket etmemeye özen göstermeliyiz. Bu süreçte vereceğimiz kararları iki kez düşünmek faydalı olacaktır. 

Deniz yolculuklarında, tatillerde denize girerken çok dikkatli olmalıyız. Venüs ve Neptün arasındaki sert etkileşim ani hava değişiklikleri, sağanak yağışlar ve aniden bastıran dolulara sebep olabilir. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ
 

Etiketler: astroloji - burçlar