Venüs burcumuz aşkı ve sevgiyi nasıl yaşayacağımızı gösterir

Sadakatli miyiz, ikili ilişkilerde kendimizi nasıl ifade ediyoruz, nelerden hoşlanıyoruz?

Yayınlanma Tarihi: 30.08.2018 13:50
Değiştirme Tarihi: 30.08.2018 13:50
Venüs burcumuz aşkı ve sevgiyi nasıl yaşayacağımızı gösterir

Venüs burcunuzu biliyor musunuz?

 

Venüs burcumuz aşkı ve sevgiyi nasıl yaşayacağımızı gösterir.

 

Sadakatli miyiz, ikili ilişkilerde kendimizi nasıl ifade ediyoruz, nelerden hoşlanıyoruz? Venüs’ümüze göre bir eşle birlikte olmak hayatta daha keyifli ve mutlu olmamızı sağlayacaktır. Kadınlar için Venüs aşkı yaşayış tarzını ve kişinin sevgi dilini gösterir. Erkeklerde ise aşkı yaşamak isteyeceği kadının özelliklerini ve ne tarz bir kadına ilgi duyacağını gösterir. Burçlara göre Venüs’ü inceleyelim;

 

Venüs Koç: Aşktaki heyecan sizin için önemlidir. Partnerlerinize karşı açık ve direkt olmak istersiniz. Dominant yapınız sebebiyle ilişkide ipleri tutan taraf siz olmalısınız. Rekabetten keyif kalırsınız. Romantik değilsiniz. İlişkilere çok hızlı başlayıp, kısa sürede pişman olabilirsiniz. Erken yaşlarda aşkla ilişkileriyle tanışabilirsiniz.

 

Venüs Boğa: İlişkilerinizde huzur ve güvende hissetmek istersiniz. Aşkta istikrarlı olmak sizin için önemlidir. İyice tanımadan bir ilişkiye başlamak istemezsiniz. Sevdiğiniz tarafından sahiplenilmek hoşunuza gider. Duyarlı, anlayışlı ve romantik kişiler ilginizi çeker. Manevi değerlerin yanında eşinizin size maddi güvence de vermesini istersiniz.

 

Venüs İkizler: Flört etmek tam size göre! Duygularınız çabuk değişebilir. Sizin için önemli olan farklı insanlar tanımak ve iletişime geçmektir. Duygusal uyum yerine, zihinsel uyum ararsınız. İlişkilerinizde derinleşmekte zorluk çekebilirsiniz. Aşka rasyonel bir bakış açınız vardır. Entelektüel ve sizi zekasıyla etkileyecek kişilere ilgi duyarsınız.

 

Venüs Yengeç: Aile olmak sizin için çok büyük bir önem taşır. Sevdiğinizi bir annenin çocuğunu sahiplenmesi gibi sahiplenirsiniz. Anaç tavırlarınız, merhametiniz ve fedakarlığınız ilişkide çok etkilidir. Hassas ve kırılgan olabilirsiniz. Kaybetme korkunuz sizi çoğu zaman endişeye sürükleyebilir. Geleneksel insanlar ilginizi çeker.

 

Venüs Aslan: Aşkı gösterişli ve abartılı yaşamak istiyorsunuz. Sevginizi cömertçe gösterirsiniz. Fakat bunun karşılığında partnerinizin sizin egonuzu beslemesini ve sizi şımartmasını beklersiniz. Lükse ve kaliteye olan düşkünlüğünüz partner seçiminde etkilidir. İlişkide dikkat çeken, ışıldayan kişi olmak istersiniz ve size bu imkanı verebilecek kişilere ilgi duyarsınız.

 

Venüs Başak: İlişkilerinizin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Partner seçme konusunda çok seçicisiniz. Detaylar sizin için önem taşır. İlişkide eleştiren taraf siz olursunuz. Çalışkan, dürüst ve temizliğe önem veren kişilere ilgi duyarsınız. İlginizi ve sevginizi hizmet ederek göstermek istersiniz. Aşkı ifade ederken çok rahat değilsiniz.

 

Venüs Terazi: Romantik, zarif ve aşka değer veren birisiniz. İlişkilerinizde adalet ve eşitlik sizin için çok önemlidir. Dış görünüşe, estetiğe ve uyuma dikkat ediyorsunuz. Kararsızlıklarınız sebebiyle bazen birkaç kişi arasında kalabilirsiniz. Naif ve kendine özen gösteren kişilere ilgi duyarsınız. Aşkta uyumu yakalamak sizin için yeterlidir. Tutkulu bir aşık değilsiniz.

 

Venüs Akrep: Aşkı derinlemesine yaşamak istiyorsunuz. Tutku, ihtiras, kıskançlık, aşırı sahiplenme dürtüsü ile hareket ediyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişinin bütün dünyasına hakim olmak, onunla derinleşmek ve gerekiyorsa onu dönüştürmek istiyorsunuz. Cinsellik aşkı taze tutmak adına sizin için büyük önem taşıyor.

 

Venüs Yay: Ruhunuz o kadar özgür ki ne kadar aşık olsanız da kısıtlanmak istemiyorsunuz. Beraber bol bol seyahat edeceğiniz, yeni yerler keşfedeceğiniz bir hayat arkadaşına ihtiyaç duyuyorsunuz. Hayata olumlu taraflarından baktığınız için partnerinizin negatif bakış açısına sahip olmasına tahammülünüz yok. İdealist ve gezgin ruhlu insanlara karşı çekim hissediyorsunuz. Farklı kültürden yabancı biriyle birlikte olabilirsiniz.

 

Venüs Oğlak: Aşka karşı ciddi ve gerçekçi bir yaklaşımınız var. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Dürüstlük ve sadakat sizin için çok değerlidir. Kariyer ve statü sahibi kişilerden etkilenirsiniz. İlişkinizde ileriyi görebilmek istersiniz. Belirsizlik sizi aşktan soğutabilir.

 

Venüs Kova: İlişkilerde özgür olmak istiyorsunuz. Partnerinizle aynı zamanda arkadaş da olabilmek sizin için çok değerlidir. Aşkta derinleşmekte zorlanıyorsunuz. Farklı insanlar, maceralı ilişkiler, sıra dışı deneyimler istiyorsunuz. İlişkilerinizin uzun süre devam edebilmesi için zihinsel uyumu ve entelektüel bütünlüğü yakalamanız gerekiyor.

 

Venüs Balık: Koşulsuzca seviyorsunuz. Aşkı ilahi boyutta yaşamak, derinleşmek ve idealize etmek istiyorsunuz. İlişkiyi şifalandıran bir yanınız var. Duygusal yoğunluğunuz çok fazla olmasına rağmen dönem dönem yalnız kalmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Duyarlı, şefkatli ve sevgisini kolaylıkla ifade edebilecek kişilerle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Aşk için çok gözyaşı dökebilirsiniz.

 

ASTROLOJİKA