Venüs Boğa burcunda, Uranüs kavuşuyor!

Venüs Boğa burcunda, Uranüs kavuşuyor!
Yayınlanma Tarihi: 17.05.2019 22:58 | Değiştirme Tarihi: 18.05.2019 14:18

Venüs yöneticisi olduğu boğa burcuna giriş yaptı ve 9 Haziran’a kadar boğa burcunda seyredecek. Hem ilişkilerimizi hem de maddi değerlerimizi etkisi altına alan Venüs en rahat ettiği pozisyonda iken maddi-manevi güvence sağlamak içgüdüsüyle hareket ederiz.

Venüs bizim sevgi verme ve alma ihtiyacımız ile ilgilidir. Başkalarını cezbetmek adına hangi yolu izlediğimiz, kendimize ve başkalarına nasıl değer verdiğimiz doğum haritamızdaki Venüs burcumuza göre şekillenir. 

Venüs Boğa burcunda sakin, huzurlu, güven ve sadakat dolu bir ilişki arayışı içindedir. Tensellik ve fiziksel yakınlık ilişkinin temelini oluşturur. İlişkide istikrar arayışı çok fazladır. Ayağını yere sağlam basmak isteyen ve duygusal güvenliği arayan Venüs, önümüzdeki birkaç gün Uranüs ile kavuşumda olacak. Uranüs hayatımızdaki öngörülemez gelişmeler ile ilgili bir gezegendir. Bu etki altında yıldırım aşkları meydana gelebilir. Hiç ummadığınız bir yerde, ummadığınız bir kişiyle bir aşkın temelleri atılabilir. Uranüs bu sağı solu belli olmayacağı için bazı uzun süreli ilişkilerde ve ortaklıklarda ise ani sonlanmalar meydana gelebilir. 19 Mayıs’ta gerçekleşecek ve sert etkilere sahip olan Dolunayın etkisi ile gizli kalmış durumlar ortaya çıkabilir. Akrep burcunda gerçekleşen dolunay çok ciddi bir dönüşüme işaret eder. Güneş burcu, Ay ve Venüs burçları boğa, yengeç, oğlak , başak burcunda olanlar Venüs’ün boğa burcu geçişinden olumlu etkilenecekler.

Para Boğa burcu bizim beş temel duyumuz ile ilgili olduğu için, Venüs’ü Boğa olan kişiler beş temel duyumuz ile ulaşacağımız herşeyin en güzeline ulaşmak isterler. Venüs’ün boğa burcunda olan seyrinde kendimizi şımartmak isteyebiliriz. Estetik operasyonlar için dolunay sonrası dönemi değerlendirebilirsiniz. Venüs’ün boğa burcu geçişi para piyasalarında da istikrar arayışını arttırır. Maddi harcamalarımızda daha tedbirli olabilir, para biriktirme adına girişimlerde bulunabiliriz. İhtiyaçlarımız doğrusunda harcamalarımızı şekillendirebiliriz. Uzun süredir satmak ve değerlendirmek istediğimiz mülklerimizin, araçlarımızın satışları gerçekleşebilir. 22 Mayıs tarihine kadar beklenmedik kazançlar elde edebiliriz.  

Kübra Denizci