Venüs 7 Şubat’a kadar Balık burcundaki seyahatine devam edecek

Bu günlerde ise Venüs-Neptün kavuşumu yaşanması bu duyguların perçinlenmesine sebep oluyor. Her zamankinden çok daha fazla sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek, sevdiğiniz kişi tarafından anlaşılabildiğinizi fark etmek ihtiyacındasınız.

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2020 14:52
Değiştirme Tarihi: 29.01.2020 14:52
Venüs 7 Şubat’a kadar Balık burcundaki seyahatine devam edecek

Venüs 7 Şubat’a kadar Balık burcundaki seyahatine devam edecek. Balık burcunda yücelen Venüs sevginin üst oktavını temsil eder. Fedakarlık, ilahi aşka duyulan özlem, merhamet, şefkat duygularıyla ilgilidir. Bu günlerde ise Venüs-Neptün kavuşumu yaşanması bu duyguların perçinlenmesine sebep oluyor. Her zamankinden çok daha fazla sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek, sevdiğiniz kişi tarafından anlaşılabildiğinizi fark etmek ihtiyacındasınız.

Venüs ve Neptün’ün kavuşumu, Mars’ın meydan okumasıyla hayal kırıklıkları yaşatabilir. Bazı şeyleri istediğiniz gibi görmeye çalıştığınızı, duygularınıza yenik düşüp gerçeği kendinize itiraf edemediğinizi fark edebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün yaşanabilecek olaylar gerçeklerin yüzünüze çarpmasıyla sizi incitebilir. Beklediğiniz ilgi ve şefkati partnerinizden alamadığını hissedebilir, yalnızlaşabilirsiniz.

Bu sert etkileşim aynı zamanda hızlı başlayıp, bir anda bitebilecek ilişkilerin de işaretçisidir. Şehvet, tutku, arzu gibi kontrol edilmesi güç dürtüler yanlış kararlar almanıza ve sonrasında pişmanlıklar yaşamanıza sebep olabilir.  Kıskançlıktan ortaya çıkabilecek tartışmalar beklenmeyecek şekilde büyüyebilir.

Göksel enerjideki çatışmayı olumlu bir şekilde yönetebilmek için kendinizle başbaşa kalmayı deneyebilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz varsa daha sakin kalmaya, beklentiyi düşürmeye, içinden çıkamadığınızı düşündüğünüz konularda ise daha objektif bir gözle bakmaya çalışmalısınız. Venüs-Neptün kavuşumunda her türlü sanatsal faaliyet, spiritüel çalışmalar, yoga, meditasyon, enerji ve şifa çalışmaları yapılabilir. Maneviyatın güçlenmesi, olumlu enerjinin açığa çıkabilmesi için enerjiyi doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışmalısınız.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ