Terazi Burcunda Yeniay...

09 Ekim günü Yeniay Terazi burcunun 17 derecesinde gerçekleşiyor.

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2018 14:17
Değiştirme Tarihi: 09.10.2018 14:17
Terazi Burcunda Yeniay...

İkili ilişkilerimiz, evliliğimiz, ortaklığımız ile ilgili konular gündemimizde olacak. Terazi’de gerçekleşen yeniaylarda ilişkilerimizde uyumu yakalama çabamızdan, adaletli davranmaktan ve dengeyi sağlamaktan bahsederiz. Ama bu seferki çok farklı. Çünkü Terazi’nin yöneticisi Venüs Akrep’de retro yapıyor. Bu yetmezmiş gibi Mars Kova’da kendisine meydan okuyor!

 

Yeniayın bize vermek istediği mesaj açık; bu sefer başkalarını değil, biraz da kendini düşün diyor. Kendinle kurduğun bağa bir dön bak. Ne kadar besleniyorsun, ruhun ile dengeyi kurdun mu, kendine karşı adil misin? Yoksa sana iyi gelmeyen, seni tükettiğini bildiğin ilişkilere körü körüne bağlı mısın? İlişkinin ipini bırakmıyorsun. Ellerini kanatsa da, tutmaya devam ediyorsun. Belki de yaralarından vazgeçemiyorsun. Venüs Akrep’te o ipi kesmeye geldi. İstesen de, istemesen de vazgeçeceksin. Vazgeçiş acılı olacak. Ama sonuçta çoktan kangren olan parçandan kurtulacaksın.

 

İlişkiler sınanırken geçmiş hesaplar da karşımıza çıkacak. Yıllar önce bittiğini düşündüğümüz ilişki gündeme gelecek, aldattığımız bir iş ortağımızla tekrar masaya oturmak durumunda kalacağız. Ya bizim maskemiz düşecek ya da bizi aldatanların. Karma! Hatalarımızla, korkularımızla yüzleşmemizi sağlayacak. Tekrar aynı hatayı yapmak ile dönüp arkamıza gitmek arasında bir seçim yapacağız. Eğer bırakma cesareti gösterebilirsek, yeniayla birlikte yeni bir sayfa açılacak.

 

Kübra DENİZCİ