Terazi burcunda mavi dolunay

Terazi burcunda mavi dolunay
Yayınlanma Tarihi: 19.04.2019 09:58 | Değiştirme Tarihi: 19.04.2019 09:58

19 Nisan günü, saat 14:13’de Terazi burcunun 29 derecesinde dolunay meydana gelecek. 29 dereceler astrolojide özel ve kritik derecelerdir.

19 Nisan günü, saat 14:13’de Terazi burcunun 29 derecesinde dolunay meydana gelecek. 29 dereceler astrolojide özel ve kritik derecelerdir. Her burcunda son derecesi akrepsel bir etkidedir. Tehlikeli ve keskin dönüşümlere işarettir. Sonunda güzellikler, başarılar vaat etse de öncelikle içinde bulunduğun krizden başarıyla çıkmanı ister. 21 Mart’ta terazi burcunun 0 derecesinde bir dolunay yaşadık. Hayatımızda o dönemde gündemimizde olan bazı konular ile tekrar uğraşmak durumunda kalacağız. Ama bu sefer dolunay 29 derecede “bitir artık şu işi!” diyor. 

Terazi Burcu ilişkilerimizdeki karanlık ve aydınlığın birbiriyle eşitlenip oluşturacağı dengeye işaret eder. Dolunay ile birlikte en çok ilişkiler ve ortaklıklar gözden geçirilecek. Terazi burcu temasında uzlaşma vardır. Savaşmak bir terazinin en son isteyeceği şeydir. Fakat 29 derece bizlere bu sefer uzlaşmanın sağlanmasının çok kolay olmadığını gösteriyor. Dolunaylar gölge olan yerlere ışık tutarlar. Üstü örtülmüş, gizli saklı ne varsa ortaya çıkarırlar. Burada dikkat edilmesi gerek şey ateşe körükle gitmenin herkese zarar vereceğidir. Maddi ve manevi açıdan adalet dengesinin sarsıldığını hissetsek de sakin olmalıyız. Ortaklıklar, sözleşme ve anlaşmalar bu dolunay etkisi ile dürtüsel olarak bitirilebilir. Fakat burada gökyüzünün bize mesajı olayları kendini gönül terazimizde tartmamız ve farkındalığa ulaşmamızdır. Sert etkiler geçtikten sonra hamle yapmak daha doğru olacaktır.

Juno Asteroid’i dolunaydan güzel açılar alıyor. Yani aşk kapıyı aniden çalabilir diyor. Fakat Jüpiter ile olan zıtlaşması yeni başlayacak ilişkilerde etik ve ahlak temalarını asla göz ardı etmemiz gerektiğini vurguluyor. Aldanma ve aldatmanın çizgisinde başlayan ilişkiler uzun vadede kaybetmeye mahkumdur. Evrenin adaletinde şaşma asla olmaz! 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ