Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek

28 Mart Pazar akşam saatlerinde Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek.  Dolunayda Venüs ve Chiron baş rollerde gözüküyor. Terazi dolunaylarının ana temasında ilişkiler ve ortaklıklar yer alır. Hayatımızda orta noktayı bulmamız, uzlaşmamız gereken konuları gündemimize getirir. Önümüzdeki 10 günlük süreçte bir tarafta kendi isteklerimiz, bir tarafta ise değer verdiklerimiz için yapmamız gereken fedakarlıklar noktasında karar vermek durumunda kalabiliriz.

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2021 09:11
Değiştirme Tarihi: 29.03.2021 14:48

İlişkilerde bir denge arayışı, adaletli davranmak, eş koşullarda sorumluluk almak ön plana çıkıyor. Bu dengeye oturmayan ilişkilerde belli kopuşlar yaşanabilir. Fakat gökyüzünde hava enerjisinin hakimiyeti olayları farklı açılardan değerlendirdiğimizde, yanlış algı kalıplarını değiştirdiğimizde orta yolu bulabilmek adına bize umut vaat ediyor. 

Gökyüzünde bir nebze de sansasyon var. Özellikle ünlü kişiler, siyasetçiler, sporcular ile ilgili gizli ilişkiler, ani ayrılıklar gündeme gelebilir. Yükselende yer alan akrep teması gizli yürütülmeye çalışılan bazı ilişkilerin ifşa olacağını gösteriyor. Özellikle ilişkilerde maddi açıdan yaşanacak çıkar çatışmaları nedeniyle sırlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde yapılacak boşanma davalarında nafaka, mal bölüşümü, velayet gibi konularda büyük anlaşmazlıklar olabilir. 

Chiron’un olduğu yerlerde hep acıyan, yara alan bir taraf vardır. Bu dolunay ise hem ülkemizde, hem de dünya gündeminde özellikle kadınlarla ilgili yaralara dikkat çekecek gündemleri ortaya çıkarabilir. Kadın cinayetleri, kadına karşı şiddet, çocuk gelinler, kadın-erkek eşitliği ile ilgili kavramları tartışabiliriz. 
Siyasi arena hem ülkemizde, hem de dünya gündeminde terazi dolunayıyla hareketlenebilir. Yer değişikliği, görev devirleri, bazı siyasilerle ilgili ortaya atılan iddialar ve bunların basında ses getirmesi söz konusu olabilir. Para piyasalarındaki dengesizlik devam edecektir. Venüs’ün çok da rahat edemediği Koç burcu seyahati bir çok kişi için riskin pişmanlığa dönüşmesine sebep olabilir. Ticari yatırımlarda dikkatli olmakta fayda var. Doğum haritasında hava ve ateş elementi baskın olanlar sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ