Sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz!

Venüs ve Uranüs’ün birbiriyle olumlu bir etkileşim içerisinde önümüzdeki 3-4 günlük süreçte doğum haritanızda alacağınız etkilere göre olumlu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle toprak elementinin baskın olduğu kişiler, yani haritasında Oğlak-Başak-Boğa burçlarında gezegenleri olanlar bu şanslı etkiden daha çok faydalanıyor olacak.

Yayınlanma Tarihi: 10.10.2020 15:52
Değiştirme Tarihi: 10.10.2020 15:52
Sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz!

Uranüs sürpriz, beklenmedik bir şekilde karşımıza çıkacak, bizi şaşırtacak olaylarla ilgilidir. Bu üç gün içerisinde şanslı etkinin alınacağı alan ise daha çok ikili ilişkiler, sevgi konuları ve maddi kazanımlarla ilgili olacak. Şuan gökyüzünde Venüs Başak burcunda yer alıyor. Başak burcu etkisinde problem çözmeye odaklı olabilirsiniz. Mantığınızın da onayladığı ilişkiler için bu güzel bir yerleşimdir.

Uranüs ilişkilerde bireyselleşme ve özgür hareket edebilme isteğini vurguluyor. Mevcut ilişkinizde yeniliklere açık olmalısınız, rutin dışında yapılacak olan aktiviteler sizleri daha fazla keyiflendirebilir. Çok bağımlı olan, sadece birlikte vakit geçirmekten keyif alan çiftler için bu güzel bir sosyalleşme dönemi de olabilir. Yalnızsanız önümüzdeki üç gün boyunca sürpriz karşılaşmalara açık olacaksınız. Hiç beklemediğiniz yerde karşınıza çıkan biri ya da gelen bir haber sizi heyecanlandırabilir.

Maddi açıdan karşılaşabileceğiniz fırsat ise uzun zamandır satmak istediğiniz birşeyin satışının gerçekleşmesi, elinizde olan bir parayı daha verimli ve kazançlı olacak bir şekilde yeni bir yöntemle değerlendirme fırsatı olabilir. Sürpriz iş teklifleri ve ortaklıklar için de şanslı bir dönem olacak. Mevcut işinizde devam ederken bile size gelecek bir teklifle, ekstra olarak bir proje ortaklığı yapabilirsiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ