Süper dolunay başak burcunu nasıl etkileyecek? Burç yorumları

Dolunaylar hayatımızda belli süreçlerle ilgili aydınlanma dönemleridir. Belirsizlikler son bulabilir, netleşebilir. Bu dolunayın temasında Başak–Balık etkisi olacak.

Yayınlanma Tarihi: 07.03.2020 00:58
Değiştirme Tarihi: 07.03.2020 00:58
Süper dolunay başak burcunu nasıl etkileyecek? Burç yorumları

9 Mart 2020’de Başak burcunun 19 derecesinde süper dolunay gerçekleşecek. Süper olarak nitelendirmemizin sebebi dünyaya yakınlığı olacak ve çok güçlü bir etkiye sahip olacak. Siz de ayın çok daha parlak ve büyük göründüğü gözlemleyebilirsiniz. Dolunaylar hayatımızda belli süreçlerle ilgili aydınlanma dönemleridir. Belirsizlikler son bulabilir, netleşebilir. Bu dolunayın temasında Başak–Balık etkisi olacak. Son zamanlarda yaşadığınız olaylarla ilgili kaygı ve endişe duyuyor olabilirsiniz. Yaşadığınız her neyse net bir sonuca ulaşmak ve buna göre bir plan yapabilmek istiyorsunuz. Önümüzdeki on günlük süreçte gerçekler önünüze serilecek.

Venüs Uranüs etkileşimi bu dolunay etkisinde özellikle ikili ilişkiler ve aşk konularında çok sürpriz gelişmeler yaşatabilir. Aşkta güven duyma, bağlanma ihtiyacı, sadakat ihtiyacı çok yoğun olacak. Yaşanan gelişmeler mevcut ilişkilerinizle ilgili tekrar düşünme fırsatı verecek. Fiziksel çekim çok yoğun olacak, ani yakınlaşmalar yaşanabilir. Dürtüsel davranışları kontrol edebilmekte zorlanacağımız bir süreç olacak. Maddi konularla ilgili şans oyunlarında özellikle toprak grubu burçlar fırsatlarla karşılaşabilir. Fakat genel anlamda yatırımlar yapılırken çok ani kararlar vermemekte fayda var. Uranüs etkisi olan durumlarda ani sonlanmalar, ekonomik dalgalanmalar yaşanabilir. Para piyasaları hareketlenebilir.

Sağlık açısından baktığımızda virüslerle ilgili haberlerin etkisi ülkemizde de çok konuşulabilir. En çok psikolojik rahatsızlıkları tetikleyecek olan dolunay aynı zamanda özellikle ayaklarda, bağırsaklarda ağrı ve enfeksiyonlara sebep olabilir. Yeme-içme konusunda dikkatli olmak önemli. Zehirlenmeler artabilir. Başak dolunayının olumlu etkisini yaşamak istiyorsanız hayatınıza bir düzen getirmek adına yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. 11 Mart itibariyle Merkür ileri pozisyona geçecek. Yeni bir diyet programına başlamak, spor salonuna yazılmak, detoks yapmak, ev ve ofisinizi temizlemek, gereksiz eşyalardan arındırmak bu süreçte sizi rahatlatabilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ