Sirius Günleri

Sirius Günleri
Yayınlanma Tarihi: 06.07.2019 20:25
Değiştirme Tarihi: 06.07.2019 20:25

Sistemin patronu Sirius, Güneş ile kavuşuyor ve kader şekilleniyor!

Sirius Kuran-ı Kerim’de adı geçen tek yıldızdır. Necm suresinde “Doğrusu Şi'râ yıldızının Rabbi O'dur.” Der.  Sirius Yıldızı yüksek bilinçle aramızdaki özel bağdır. Güneşin Sirius ile kavuştuğu gün “Berat” olarak nitelendirilir. Bir yıllık kaderin yazıldığı gün olduğuna inanılır. İlahi irade, kadersel bir şekilde tezahür eder.

Sirius kadiri bakımında sistemdeki en parlak yıldızdır. Çift yıldızdır. Sirius A ve Sirius B sistemin aydınlık ve karanlık yüzünü simgeler. Bir doğum haritasında eğer Sirius etkisi varsa yaşamda güç, kudret, saygınlık ve başarı vardır. İlahi destek kişinin yaşamında büyük söz sahibidir. Fakat Sirius B’nin yani karanlık tarafın hakim olduğu yaşamlar, içerisinde bedeller barındırır.

Bugün kader ağlarını örerken zihnimizden, kalbimizden, dilimizden dökülenlere çok dikkat etmeliyiz. Çok güçlü bir enerjinin olduğu bu özel günde niyetlerimiz ve dualarımız mühürlenir. Aydınlık tarafımızı keşfetmeye niyet edip, şifalanmayı dilemeliyiz. İlahi plana güvenmeliyiz.

Sodep haritası, ülkelerin enlem ve boylamlarına göre çıkarıldığında o ülkenin yıllık kaderini temsil eder.  Bu sene ülkemiz açısında önemli bir yıl olacak. Özellikle siyasi ortaklıklarımız sorgulanacak. Dünya liderleri çok önemli kararlar verecek. Retro pozisyona geçişe hazırlanan Merkür’ün Mars ile Aslan burcundaki kavuşumu liderlerin söylemlerinin çok sertleşeceğini ve beklenmedik kararlar alınacağını vurguluyor. Dünya üzerinde inanç savaşlarının çok uç noktalara taşınacağını, fanatizmin insanlığa çok ciddi zararlar vereceğini göreceğiz. İlahi sistem her zaman varoluşumuzu besleyecektir. Ne olacaksa, insanlık adına olması dileğiyle.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ