Şifalı dolunay!

Şifalı dolunay!
Yayınlanma Tarihi: 27.08.2018 09:47 | Değiştirme Tarihi: 03.09.2018 12:35

26 Ağustos günü saat 14:57’de Balık burcunun 3 derecesinde şifalı bir dolunay meydana geliyor.

2018 yılının en şanslı ve güzel enerjilerini içinde barındırıyor. “Güneyin Gözcüsü” olarak nitelendirilen Kraliyet Yıldızı Fomalhaut Ay ile kavuşuyor. Bu kavuşum şifanın hayatımıza akacağını gösterir. Hayatımızda yolunda gitmeyen bazı durumların dolunay döneminde çözüme kavuştuğuna şahit olabiliriz.

 

Şifayı hayatımızda yaratabilmemiz için gerekli olan sezgilerimizi kullanmamızdır. Balık burcu akışta kalmayı, ilahi düzene güvenmeyi ve teslimiyeti temsil eder. Soyut olan kavramlardan ilham alır. Merhametli ve anlayışlı bir yanı vardır. İçsel rehberliği ile harekete geçtiğinde doğruya ulaşır. Birlik bilincini yaşatır. Şansı, bereketi ve gücü hayatımıza aktarmak için bu temalardan faydalanmalıyız. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde özel rüyalar görebiliriz. Eşzamanlılıklar ile ilahi gücün bizimle irtibatta olduğunu hissedeceğiz. Yaz aylarında gerçekleşen üç etkili tutulma ile yeni bir döngüyü başlattık. Dolunay hayatımızda son iki ayda gerçekleşen olaylarla ilgili ışık olacaktır. Dolunay sonlanmaları ifade ettiğinden bize zarar veren ne varsa bırakmalıyız. Yeniye yer açmalıyız. Aklımızı, kalbimizi, hayatımızı suyun mucizevi enerjisiyle arındırmalıyız.

 

Önümüzdeki günlerde Mars ileri hareketine geçecek. Eylül ayı yeni başlangıçlar, uzun süredir hayata geçirmek istediğimiz projelerle ilgili adım atmak için en doğru zaman. Güneş Satürn ve Uranüs arasında oluşan toprak üçgeni bir şeyleri başarmak adına atılan adımların uzun vadede kalıcı ve başarılı sonuçlar getireceğini bizlere gösteriyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise eski ve faydasız olandan kurtulmak. Yeni bakış açımızla hareket ettiğimizde, değişimi kabul ettiğimizde, cesaretimizi topladığımızda doğru adımalar atacağız. Fomalhaut yıldızı hayallerinin ve ideallerinin peşinden gidenlerin başarıyı elde edeceğini vurguluyor. Dolunayın burçlar üzerindeki etkisini incelediğimizde;

 

Koç: Yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz. İç hesaplaşmalar söz konusu olabilir. Hayatınızdaki kişileri güven testinden geçirebilirsiniz. Dolunay hayatınızdaki gölge alanları aydınlatacak.

 

Boğa: Aşk geliyor. Sosyal çevrenizin genişlediği bir döneme giriyorsunuz. Aşkı arkadaş ortamınızda bulabilir ve ani bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bekar boğalar mümkün olduğunca dışarıda vakit geçirmelisiniz, sürprizler sizleri bekliyor.

 

İkizler: Kariyer hayatınız ile ilgili uzun süredir beklediğiniz bir teklif gerçekleşebilir. Ummadığınız bir kişinin hayatınıza büyük bir dokunuşuna şahit olacaksınız. Ekonomik durumunuz düzeliyor.

 

Yengeç: Yeni bir eğitim fırsatı sizleri bekliyor. Yurtdışı seyahatleri çoğalabilir. Uzun zamandır çözüme kavuşmasını istediğiniz bir davanız sonuçlanabilir. Geleceğe yönelik hedefleriniz yapılandırma dönemindesiniz.

 

Aslan: Para geliyor. Ekstra kazançlar, finansal rahatlamalar ve başkalarının paralarından kazanç sağlayabileceğiniz bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dönemde yapacağınız yatırımlardan uzun vadede çok güzel karlar elde edebilirsiniz.

Başak: İlişkinizi ciddi bir boyuta taşıyıp evlilik kararı alabilirsiniz. Yeni biri ile tanışıp, bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ortaklıklar için şanslı bir dönem olduğundan beklenmedik fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

 

Terazi: İmaj değiştirmek istiyorsanız şimdi tam zamanı.  Sağlık problemi olan teraziler şifa bulacağınız bir zaman dilimindesiniz. Bu dönemde gerçekleşecek operasyon ve tedaviler size iyi gelecektir. Ruhsal ve bedensel bütünlüğü yakalayacaksınız.

 

Akrep: Çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Uzun zamandır başlamak istediğiniz bir kursa yazılabilir, sanatsal yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Yay: Taşınmak, evde tadilat yaptırmak, yaşam alanını yenilemek gündeminizde olacak. Bu değişim kariyer hayatınızda gerçekleşen bir gelişme sonrasında meydana gelebilir. Statü değişimi yaşayabilirsiniz. Ailevi bir problem çözüme kavuşabilir.

 

Oğlak: Miraslarla ilgili bir problem çözülebilir. Elinize uzun zamandır beklediğiniz bir para geçebilir. Kendinizle ilgili dönüştürmek istediğiniz bir olgu varsa buna niyet edebilirsiniz. Kararlarını gözden geçirmeniz gereken bir dönemdesiniz.

 

Kova: Zihinsel ve fiziksel yorgunluğunuz sona eriyor. Uzun zamandır beklenilen bir para elinize geçebilir ya da siz bu konuda harekete geçebilirsiniz. Zam istemeyi düşünenler için tam zamanı.  

 

Balık: Sezgilerinizi ve iç sesinizi dinlemelisiniz. Neyi yanlış yaptığınızı fark edeceksiniz. Bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bilinçaltınıza attığınız her şey gün yüzüne çıkacağından kendinizle yüzleşeceksiniz. Unutmayın bu dolunay en çok size iyi gelecek. Yeniliklere yer açmalısınız.

 

ASTROLOJİKA