Satürn geçişi Koç burçlarını nasıl etkileyecek?

Satürn 1 Temmuz’a kadar Kova burcunda seyahat edecek. Bu süreç 2020 yılı Aralık ayında başlayacak ve 2023 yılı Mart ayında son bulacak olan Kova Döngüsünün bir fragmanı niteliğinde olacak. Peki Koç burçları ve yükselen Koç burçları bu süreçten nasıl etkilenecek?

Yayınlanma Tarihi: 03.04.2020 13:45
Değiştirme Tarihi: 03.04.2020 14:38

Satürn haritasında ateş elementi yoğun olan kişileri destekleyecek. Koç burcuysanız ya da yükselen koç ve koç burcunda gezegenleri yoğun olan biriyseniz siz de bu süreçte olumlu etkileneceksiniz.

Satürn sizin özellikle sosyal ortamlarda, gruplar içerinde yer almanıza ve bu tarz platformlarda sorumluluklarınızın artmasına sebep olacak. Kendinize yeni hedefler belirleyebilir, şuana kadar yapmak istediğiniz ama başarılı olamadığınız konularda yeni bir yön belirleme ihtiyacı duyabilirsiniz.  Kova burcu denenmemiş olanı denemek, yeniliklere açık olmak ile ilgili bir burçtur. Gerek kariyer hayatınızla ilgili, gerekse sosyal yaşantınızla ilgili bir revizyon sürecine giriyorsunuz. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinde bir sorgulamanız olabilir. İyi olan dostlukların daha da sağlamlaşması, sağlam olmayan ilişkilerin ise kopuş süreci olacak. İdeallerinizin, hayata bakış açınızın, hayallerinizin değişmesi çevrenizdeki insanların da değişmesine sebep olacak. Yeni insanlarla tanışabilir, sosyal toplum örgütlerinde yer almak isteyebilirsiniz.

Sorumluluk bilincinizin arttığı bir dönem olacak. Satürn Kova biz bilincine sahip olmakla ilgilidir. Başkalarına fayda sağlamak, ihtiyaç sahibi olanların hayatlarına dokunuş yapmak sizlere iyi gelecek. Kariyer hayatınız son üç yıldır zorlanıyor, yeterince ilerleyemediğinizi, engellerle karşılaştığınızı hissediyor olabilirsiniz. Bu süreç artık sona eriyor. Artık verdiğiniz emeklerin karşılığını maddi ve manevi olarak almaya başlayacaksınız.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

 

Etiketler: astroloji - burçlar