Pazartesi günü olumlu bir toprak üçgeni meydana gelecek

Haftaya ay boğa burcu geçişiyle başlıyoruz. Pazartesi günü olumlu bir toprak üçgeni meydana gelecek. Toprak enerjisi dayanıklılık, kararlılık, sabır ve disipline işaret eder. Özellikle iş hayatınızla ilgili çalışmalarda, maddi konularda karar vermek, eyleme geçmek açısından olumlu bir enerji yer alıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2020 09:21
Değiştirme Tarihi: 07.09.2020 12:33

Çözüme odaklı olacağımız, pratik bir şekilde düşünebileceğimiz bir başlangıç olacak. Hafta ortasında Mars Retrosu başlayacağı için önemli kararları ve başlangıçları pazartesi ve Salı günü yapmanız uygun olacaktır.

Hafta boyunca Merkür ve Venüs arasında olumlu etki güzellik, estetik, sanat, yaratıcılık ile ilgilenen kişiler için bir fırsat yaratıyor. Bir şey yayınlamak, pazarlamak, sosyal medyayı aktif kullanmak, yeni bir internet sayfası açmak, online alışveriş vs gibi konularda bu olumlu etki kullanılabilir.

Balık dolunayı sonrasında aktif olan ikili ilişkilerde gerginlik, ortaklı yapılan işlerde anlaşmazlıklar ise bu hafta da devam edebilir. Venüs Aslan burcundan geçerken ikili ilişkilerde daha direkt, maceracı, açık sözlü ve hızlı aksiyon alan bir şekilde hareket etmek isteyeceğiz. Fakat Mars ile gerilimli açı sevginin içinde rekabet enerjisi olduğunu da gösteriyor.

Haftanın son günlerinde ise Güneş-Neptün etkileşimi aldanmalara, yanlış kararlar vermeye, hayalkırıklıklarına açık bir enerji olduğunu gösteriyor. Önemli kararlar için haftanın ilk günlerini değerlendirebilirsiniz.