Oğlak burcunda Dolunay

Oğlak burcunda Dolunay
Yayınlanma Tarihi: 28.06.2018 12:18 | Değiştirme Tarihi: 28.06.2018 12:20

28 Haziran 07:52’de Ay Oğlak burcundayken dolunay gerçekleşiyor. Dolunay etkisinde duygusal açıdan, kendimizi çok keyifli hissetmeyeceğiz.

Dolunaylar gündemimizde olan konuların, başladığımız işlerin, sürmekte olan ilişkilerimizin nasıl gittiğine dair bize ışık tutar. Sonlanma enerjisi taşımaları tıkanıklık yaşadığımız ve yolunda gitmeyen olguları hayatımızdan çıkarmamız için bize fırsat sağlar. 28 Haziran 07:52’de Ay Oğlak burcundayken dolunay gerçekleşiyor. Ay Oğlak burcunda en huzursuz olduğu, kasvetli noktadadır. Bu nedenle dolunay etkisinde duygusal açıdan kendimizi çok keyifli hissetmeyeceğiz. 

Hayatımızı sorgulamamızı sağlayan, gerekli olan dersleri çıkarmadığımızda ve sorumluluklarımızı almadığımızda başımıza dert açan Satürn, Ay ile kavuşumda gözüküyor. Bunun anlamı her ne kadar canımızı acıtsa da, hoşumuza gitmese de gerçeklerle yüzleşmemiz gerektiğidir. Satürn hayatımızdaki otorite figürleri ile ilgilidir. Ebeveynlerimiz, yöneticilerimiz ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilir, fikir çatışmaları içerisinde olabiliriz. Göz ardı ettiğimiz olgular çığ gibi büyüyerek hayatımızı manipüle etmeden onlara el atma zamanı! İçe dönük bir hesaplaşmaya girerek hayatımızda olup biteni fark etmeliyiz. Satürn etkisinde büyük bir mücadele olsa da sonucunda her zaman bir ödül vardır. Sorumluluğunu aldığımız, emek verdiğimiz olguların yeni aylarda bize ışık olacağından emin olmalıyız.

Güneş Yengeç burcunda benim hala umudum var diyor. Yengeç Zodyak kuşağındaki en hassas, güvenlik ihtiyacı olan, sadık, geçmişine bağlı, içsel beklentileri yüksek olan burçtur. Bizim çocuksu, büyümekten korkan yanımızdır. İçimizdeki çocuğa, Ay’ın Oğlak burcundaki gerçekleri yüzümüze vuran etkisi ağır gelebilir. Kendimizi küskün, kırılmış ve yorulmuş hissedebiliriz. Ama unutmayalım ki nasıl bir çocuk hiçbir zaman kendinden vazgeçmez ise yengecin bize verdiği umut yolumuzu aydınlatacaktır. Zor günlerde sevdiklerimize sığınmak, kargaşadan uzak durmakta fayda var. Gökyüzünde gezegenlerin retroları ile adeta fırtınalar kopuyor. Bizim sessiz bir limana sığınma vaktimiz. Yüreğimiz ise en güvenli limanız. 

ASTROLOJİKA