Merkür’ün yengeç burcuna geçişiyle birlikte çocukluk hatıraları, aşkları gündeme gelecek

Düşünme, iletişim kurma ve algılama şeklimizi belirleyen Merkür 28 Mayıs itibariyle yengeç burcunda hareket etmeye başlıyor. Olaylara objektif bakabilmemiz ve mantık çerçevesinde karar vermemiz biraz zorlaşacak. Merkür yengeç burcunda olduğunda daha çok duygularımızın koşullanması ışığında kararlar veririz. Duygusal ihtiyaçlarımız neyse, o yönde olayları kendimize göre yorumlayabiliriz.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 11:17
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 11:17
Merkür’ün yengeç burcuna geçişiyle birlikte çocukluk hatıraları, aşkları gündeme gelecek

Venüs Retrosu devam ediyor. Merkür’ün yengeç burcuna geçişiyle birlikte özellikle çocukluk hatıraları, aşkları gündeme gelecektir. Eski okul arkadaşlarınızla tekrar iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde aile bireyleriyle iletişimin daha fazla artacağı bir dönem olacak. Seyahat kısıtlamasının kalkmasıyla birlikte ailenizin yanına gitmek isteyebilirsiniz. 

Ülkeler için halk ayaklanmaları, isyanlar, protestolar gündeme gelebilir. Yengeç burcu temasında güvenlik ihtiyacı vardır. Uluslararası arenada sınırlar, halkın güvenliği, insan hakları ile ilgili konular gündeme gelebilir. Ülkemizde ise inziva ve karantina süreciyle ilgili artık dışarı çıkma süreci yavaş yavaş başlayabilir. Özellikle yakın bölgelere seyahatler artabilir. Özellikle çocuklar için yeni kararlar açıklanabilir. Önümüzdeki birkaç gün yeni düzenin belirlenmesi adına bolca haber alabiliriz.

Merkür 17 Haziran-13 Temmuz arasında yengeç burcunda retroya başlayacak. Bu sürece kadar verdiğiniz kararlar, başvurularla ilgili bazı geri dönüşler Retro döneminde de gerçekleşebilir. Geleceğe dair endişelerinizin ve kaygılarınızın arttığı bir dönem olabilir. Belirsizlikler sizi yoruyor ve içe kapanmanıza sebep oluyor. Herşeyi bırakıp, yalnız kalmayı istiyor olmanız bu süreçte çok doğaldır. Fakat bu süreci mümkün olduğunca sevdiklerinle geçirmek ve iletişim halinde olmak  sizlere daha iyi gelecektir. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ