Merkür retrosu sona eriyor! Burçları nasıl etkileyecek?

Hayatımızın birçok alanında engellemelere, gecikmelere, iletişim problemlerine sebebiyet veren Merkür retrosu 24 Haziran itibariyle sona eriyor. Müjdeli haber! Artık önemli kararlar vermek ve yeni başlangıçlar yapmak için bir engelimiz kalmıyor. Merkür gerilemesi süresinde hayatınızda anlam veremediğiniz şanssızlıklar, aksaklıklar olmuş olabilir. Şimdi ise zamanın kalitesi değişiyor.

Yayınlanma Tarihi: 24.06.2021 12:11
Değiştirme Tarihi: 24.06.2021 13:05

İş hayatınızla ilgili önemli bir görüşme, mülakat yapacaksanız artık doğru bir dönemde olacaksınız. Retronun sona ermesinden sonraki günlerde Merkür bir süre daha gölge enerjide çalışsa da hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmeye başladığını fark edersiniz. Ticarette de daha hareketli günler başlayacak. Kısıtlamalarla ilgili verilen kararlardaki güncellemeler bu etki altında seyahatleri, eğlence hayatını, alışverişi hızlandıracak. Eğitim sektörüyle ilgili yeni kararlar verilebilir.

Merkür retrosu boyunca çarpıtılmış bilgilere, kulaktan dolma haberlere ve bunlar sonrasında yaşanan sıkıntılara şahit olduk. Özellikle kardeşler ve yakın arkadaşlar arasında kırgınlıklar ve ikili ilişkilerde ani kopuşlar meydana geldi. Şimdi ise bir telafi dönemi olacak. Bazı yanlış bilgilerin gerçeği öğrenildiğinde ilişkileri düzeltmek adına bir çaba başlayabilir. Retro döneminde başlayan ilişkiler için ise ilişkilerde yeni bir dönem başlayabilir. Bazı ilişkiler ise sonlanabilir, çünkü Retro döneminde verilen kararlar çok sağlam zeminde değildir.

Gayrimenkul alım-satımı yapmak isteyenler, elektronik alet alacaklar, araç alımı yapmak isteyenler için artık tedirgin edici süreç sona erdi. Parasal konularda kararlar vermek için 27 Haziran sonrasını beklemekte fayda var.  

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji