Merkür güneşin kalbinde!

Zihninizden geçenlere dikkat edin, gerçek olabilirler!

Yayınlanma Tarihi: 21.09.2018 11:49
Değiştirme Tarihi: 21.09.2018 11:49
Merkür güneşin kalbinde!

21 Eylül günü saat 16:30’a kadar Merkür Güneş’in kalbinde yer alacak.  Bir gezegenin güneşin kalbinde olması aynı burç ve aynı derecede yer alması ile gerçekleşir. Merkür zihnimizi, Güneş ise benliğimizi yönetir. İkisi kavuştuğunda ise evrenle bütünleşeceğimiz, istek ve dileklerimizin gerçekleşmesine imkan verecek özel bir enerji açığa çıkar.

 

Şimdi zihninizi boşaltıp, sadece ihtiyacınız olan şeylere odaklanın.  Sezgilerinize güvenin. İç sesinizi dinleyin. İhtiyacınız olan ne ise o size fısıldanacaktır. İsteklerinizi ve arzularınızı içtenlikle ifade edin. Evrenin dileklerinize karşılık vereceğine güvenin.   Böyle zamanlarda yalnız kalmak ve kendimizle bütünleşmek çok yararlıdır. Zihnin ve kalbin bir bütün olduğu saatleri iyi değerlendirin.

 

Merkür 22 Eylül’de yöneticisi olduğu Başak burcundan, denge, adalet ve huzur isteyen Terazi burcuna geçecek.  Hayata uyum ve denge getiren, sosyalleşmekten müthiş keyif alan, zarif, nazik, medeni, diplomatik Terazi burcu seyri ilişkilerde orta yolu bulmamıza ve çözüm odaklı davranmamıza destek verecektir. Venüs Akrep burcunda bütün ilişkileri sınarken ve hızla retro sürecine yaklaşırken iletişim dilimizin yumuşaması bazı ilişkilere tekrar şans verilmemize yardımcı olabilir. Fakat kararsızlığı ile nam salmış Terazi burcunda, zihnimizi ve iletişimizi yöneten Merkür’ün olması karar vermekte zorlandığımız durumlarda bizleri daha da çıkmaza sokabilir.  

 

Kübra DENİZCİ