Mavi dolunay gerçekleşiyor... Değişime hazır olun!

Dolunaylar bir uyanış ve farkındalık dönemleridir. Sonuç beklediğimiz konularda gelişmeler yaşatır ve netleşmemizi sağlar. 31 Ekim günü Boğa burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay Mavi Dolunay! Güçlü bir etkiye sahip olan bu dolunayın bir diğer önemli etkisi Uranüs ile olan yakın etkileşimi. Bir göksel kombinasyonda Uranüs varsa sürprizlere, beklenmedik gelişmelere, sizi bir nebze sarsacak olan olaylara hazır olmalısınız.

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2020 12:00
Değiştirme Tarihi: 31.10.2020 12:23
Mavi dolunay gerçekleşiyor... Değişime hazır olun!

Boğa her zaman güvenli alanımızı, sahip olduğumuz değerleri, değiştirmekten korktuğumuz konuları sembolize eder.  Bu dolunay değişimden korktuğumuz alanlarda, artık değişimin kaçınılmaz olduğunu bize gösterecek. Panik yapmayın, kaybettiğini düşündüğünüz bir şey/bir kişi çok daha farklı ve size yararlı bir şekilde geri dönebilir. Değişime ayak uydurabiliyor olmak ve değişen koşullarda esnek davranmak çok önemli.  

Venüs yönetiminde olan Boğa hem ikili ilişkiler, hem de maddi kaynaklar için oldukça önemli. Bu da dolunay etkisinde olduğumuz 10 günlük süreçte ilişkilerimiz, eski sevgililerimiz, iş koşullarımız, maddi kaynaklarımız, alım-satım işlemlerimiz ile ilgili gelişmeler yaşayabileceğimizi gösteriyor. Her türlü yaşanacak gelişmede heyecanlı, dürtüsel davranmayıp karar verme aşamasını 15 Kasım sonrasına ertelemenizi tavsiye ederim. Çünkü Merkür Retro ve sert açılar alıyor. Bu dönemde yapılan anlaşmalarda daha sonra belli sıkıntılar çıkabilir.

Doğal afetler için riskli bir dönem olabilir. Depremler, heyelanlar, değişen hava koşulları gibi durumlar panik yaratabilir. Ülkemiz açısından da tehlikeli bir dönem. İzmir’de yaşanan deprem için çok üzgünüz, önümüzdeki 10 günlük süreçte bu etki devam ediyor olacak. Temkinli olmamız gerekiyor.

 Sağlık konusu da gündemde olacak. Bu dolunay pandemi sürecinin yönetimi konusunda sorunlar olabileceğini ve hastalığın kontrolden çıkabileceği gösteriyor. Ayrıca kalp krizleri, epilepsi atakları, psikolojik hastalıklarda nöbetler gerçekleşebilir. Herkesin kendi sağlığını koruması açısından dikkatli olmasında fayda var.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ