Mars’ın koç burcundaki seyri 2020 için ipucu veriyor!

1 Ocak- 14 Şubat 2019 yılında yaşayacağınız olaylar, 10 Eylül-15 Kasım 2020 yılı için fragman niteliğinde olacak.

Yayınlanma Tarihi: 15.01.2019 15:15
Değiştirme Tarihi: 15.01.2019 15:50

Gökyüzündeki dişil ve eril enerji birbirine göz kırpıyor. Venüs yay burcunda ilişkilerimizde macera arayışımızı simgelerken, Marstan aldığı destek ile birlikte ani başlayabilecek aşk ilişkilerini, yıldırım aşklarını vurguluyor. Venüs Yay burcunda iken yeni başlayacak olan ilişkilere şans vermek daha kolaydır.  Yay macera arayışı içindedir. Bir kişiye bağlanmak yerine, farklı ilişkileri deneyimleyi tercih eder. Yeni insanlara iyimser bir bakış açısıyla yaklaşır. Farklı kültürlerden olan kişilere güçlü bir çekim hissedebilir.

Mars ise Koç burcunda dürtüsel davranır. Kafasına koyduğunu yapmaya meyillidir. Sonunu düşünmeden yapılacak eylemleri temsil eder. Savaşçı, cesur, enerjik ve atılgan bir enerjiyi ortaya çıkarması, isteklerin peşinden koşmak için cesaret verir. Acelecidir. Doğru zamanı beklemek yerine, hemen harekete geçmeye zorlar. Aşkın ve tutkunun temsilcisi olan bu iki gezegenin etkileşimi ise bu enerjilerin etkisi altında aniden alevlenebilecek ilişkiler olabileceğini gösteriyor. Eğer yalnızsanız bu etki altında hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz.

Mars’ın koç burcundaki seyri sizlere 2020 yılı için bir ipucu veriyor. 1 Ocak- 14 Şubat 2019 yılında yaşayacağınız olaylar, 10 Eylül-15 Kasım 2020 yılı için fragman niteliğinde olacak. Bu dönemde yaşadığınız şeyleri mutlaka not almalısınız. Yeni biriyle mi tanıştınız, hayatınızda önemli bir gelişme mi oldu, bir karar vermek üzere misiniz? Her ne yaşıyorsanız 2020 Eylül ve Kasım aylarında bu olaylar tekrar gündeminize gelecek. Ne ekerseniz, onu biçeceksiniz. Olumlu fırsatlar ile karşılaştıysanız, güzel gelişmeler beklemelisiniz. Doğum haritanızda Koç burcu hangi evinize düşüyorsa, o evin konuları ile ilgili gelişmeler yaşayacaksınız.

Kübra DENİZCİ