Mars ve Uranüs birbirine meydan okuyor!

Temmuz ayının sert etkilere sahip olduğundan bahsetmiştik. Önümüzdeki bir haftalık süreçte Uranüs ve Mars birbirlerine meydan okuyacaklar.

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2019 15:49
Değiştirme Tarihi: 12.07.2019 15:49
Mars ve Uranüs birbirine meydan okuyor!

Uranüs dokunduğu gezegende heyecan, aksiyon, özgürlük, başkaldırı ve değişim ister. Şok ve beklenmedik olaylarla bağlantısı olduğundan önümüzdeki günlerde rutinimizin dışında, radikal gelişmeler yaşayabiliriz.  İki gezegen arasında çatışmalı bir enerji olduğu için temkinli olmakta fayda var. Mars Aslan burcunda, retro pozisyonda olan Merkür ile birlikte hareket ediyor.

 İsteklerimizi gerçekleştirmek adına sabırsız ve dürtüsel davranacağımız, köprüleri kolayca yakabileceğimiz bir dönem içerisindeyiz. Fakat dürtüsellikle alınan kararlar ileride pişmanlıklara sebep olabilir. İş yerinizde otorite konumunda olan kişilerle, aile büyüklüklerinizle gerginlikler yaşıyor olabilirsiniz. Baskı altında hissettiğiniz bu günlerde fevri çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz. Mars Uranüs etkileşimi “risk al, isyan et” dese de uzun vadede sabırlı olmanız fayda sağlayacaktır.

Aslan ve Boğa sabit burçları arasındaki etkileşim değişimi inatla, egosal dürtülerle istemekle ilgilidir. Ani ayrılıklar, ortaklıklarda ve ilişkilerde ciddi gerginlikler meydana gelebilir. 

Mars Uranüs etkileşimi hız tutkusu, yarışma dürtüsü verir. Trafikte hiç ummadığınız bir anda kendinizi bir kazanın ya da kavganın içinde bulabilirsiniz. Mars silah, kesici aletlerle de ilgili olduğundan tehlike tahmin ettiğinizin ötesinde olabilir. Yaralanmalar meydana gelebilir. Araçlarınızda,  motorlu ve elektrikli aletlerinizde kısa devreler, arızalar meydana gelebilir.Dünya gündeminde depremler, volkanik patlamalar, askeri hareketlenmeler, uçak kazaları, orman yangınları, büyük patlamalar meydana gelebilir. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ